4:3
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 6:4
13. Alexandra Hegingerová, 31. Kateřina Peterková, 42. Eliška Pešavová, 49. Šárka Zhébalová, 56. Tereza Reimerová, 60. Zuzana Hubáčková - 13. Zuzana Mervartová, 46. Eliška Poláková, 47. Kristina Zlatníková, 52. Eliška Poláková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 23 - Kristýna Karli 26; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:3;
60:00
Pozápasové rozhovory najdete zde.
60:00
Střely ve 3. části: 8:16
60:00
59:49
Vyloučen hráč #12 Barbora Soušková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (6:4).
59:25
Hašová zablokovala střelu z půlky a vyhodila míček na polovinu soupeře.
55:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #29 Tamara Hašová (5:4).
55:30
Kapitánka domácích posílá svůj tým opět do vedení.
54:28
Hubáčková se uvolnila do střely přes dvě hráčky, ale střela nebyla přesná a minula branku.
53:58
Dlouhá maskou vyrazila nepříjemnou střelu ze středu.
52:37
Karli prsty vytáhla střelu Hegingerové.
52:11
Kutnarová zablokovala střelu Hašové.
51:29
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #5 Zuzana Mervartová (4:4).
49:33
Domácím se povedlo vyhodit míček za půlku.
49:14
Vyloučen hráč #17 Kateřina Peterková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
48:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová bez asistence (4:3).
48:40
Zhébalová se dostala do protiútoku a přesnou ranou nad nohu poslala domácí opět do vedení.
47:52
Hegingerová před brankou hostů pálila nejprve do kalhot Karli, poté přestřelila branku.
46:49
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková bez asistence (3:3).
46:49
Zlatníková se dostala k míčku a vyběhla si od mantinelu do střely, Dlouhá byla na její přesnou střelu k tyči krátká.
46:33
Zmrzlá nepustila Vejvodovou podél mantinelu, domácí u míčku.
45:07
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #84 Veronika Balejová (3:2).
45:07
Poláková snižuje náskok domácích, když se jí povedlo prostřelit Dlouhou.
44:45
Šablaturová vyzkoušela pozornost Karli, ale ta na střelu viděla a v klidu ji chytila.
44:35
Dlouhá pohotově sklapla míček nohama a nepustila soupeřky k dorážce.
44:00
Vejvodová s Pěnkavovou se dostaly až před Dlouhou, jenže nezvládly zakončit přesn mezi tři tyče.
43:12
Mervartová střílela ze středu vedle.
43:01
Hašová střílela ze standardky pouze do zdi, ale hosté nezvládli zakončit z protiútoku.
41:47
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #17 Kateřina Peterková (3:1).
41:47
Hezkou kombinaci domácích až do prázdné branky zakončila Pešavová.
41:33
Souboj pětek u mantinelu vyhrála domácí Řeháková.
40:51
Poláková se ocitla sama před Dlouhou, položila si ji, ale nezvládla zakončit a míček jí ujel z čepele.
39:36
Brančíková střílela z první ze středu, ale přes soupeřky se střela nedostala ke Karli.
38:48
Střela Souškové ze středu těsně minula branku hostů.
38:06
Karli vyrazila střelu ze středu.
37:20
Střela Hašové skončila v boční síťce branky.
37:07
Brančíková znemožnila soupeřce zakončení z protiútoku.
36:05
Řeháková zkusila vystřelit od mantinelu, ale střela jí nesedla a Karli neměla problémy ji chytit.
35:13
Dlouhá vychytala Mrázovou, která střílela z výběhu od mantinelu.
34:58
Barvíková včas dostoupila Balejovou, která čekala na přihrávku.
33:53
Brančíková se dostala ke střele z úhlu, ale Karli byla připravená a střelu vyrazila.
33:12
Šnajberková nepustila přihrávku před vlastní branku.
32:11
Řeháková se dostala od mantinelu ke střele z výběhu, jenže do střely se jí vložila Kutnarová a střelu zablokovala.
31:40
Barvíková prošla přes dvě hráčky podél mantinelu, namířila si to před branku, ale nezvládla přesně zakončit.
30:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Kateřina Peterková, asistoval #5 Eva Řeháková (2:1).
30:04
Peterková posílá domácí opět do vedení.
29:27
Chaloupková střílela z otočky mimo branku.
29:19
Sražená střela hostů skončila za domácí brankou.
27:57
Pterková dobře vystila rozehrávku hostů, jenže se jí míček dostal daleko od hole a sebrala jí ho Karli.
27:26
Dlouhá dobře vyjela na hranici velkého brankoviště a sebrala míček soupeřce z hokejky.
26:58
Zmrzlá čistě zasatvila protiútok Balejové.
23:05
Domácí kombinují na polovině soupeře a snaží se dostat do ideální šance na proměnění přesilovky.
22:45
Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:24
Kovaříková si doběhla pro dlouhou přihrávku do útočného rohu a vybojovala míček.
21:34
Hašová střílela pouze do první postavené protihráčky.
19:15
Dvoji protihráček na středu nepustila Řehákovou do střely.
18:35
Hašová dostala dobrou přihrávku na střed, pálila z první, ale netrefila.
17:16
Reimerová dostala namazáno před brankou hostů, v poslední chvíli jí obránkyně strčila hokejku do střely a přes masku Karli se míček dostal nad branku.
16:01
Šablaturová pálila od mantinelu, ale minula branku.
15:25
Oba týmy střídají za hry, hosté u míčku.
14:42
Dlouhou přihrávku Souškové na Peterkovou sebrala v brankovišti Karli.
14:11
Prudká střela Zmrzlé proletěla kolem branky hostů.
12:58
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #5 Zuzana Mervartová bez asistence (1:1).
12:58
Hosté našli rychlou odpověď, když se Mervartová dostala k dorážce a srovana stav utkání.
12:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #19 Tereza Brančíková (1:0).
12:27
Hegingerová otevřela skóre zápasu přízemní střelou k tyči.
12:23
Dlouhá nohou vyrazila přízemní střelu od mantinelu.
12:08
Peterková střílela pouze do boční síťky.
11:36
Hašová dobře prošla přes dvě protihráčky, vystřelila, ale Karli střelu vyrazila rukou.
10:48
10:26
Zblokovaná střela Hubáčkové skončila vysoko nad brankou hostů.
09:55
Hosté zamkli domácí, jenže se jim nedaří dostat do střely.
09:08
Hosté jsou již u míčku a kkombinují na polovině soupeře.
08:48
Vyloučen hráč #41 Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
08:23
Chaloupková střílela z první nad branku.
08:07
Domácí kombinují na vlastní polovině.
07:25
Karli si nakonec poradila se skákajícím míčkem v brankovišti.
06:35
Hubáčková střílela z otočky, Karli byla připravená.
05:47
Mrázová střílela z výběhu, jenže netrefila branku.
05:10
Peterková to zkusila z úhlu na Karli, ale netrefila branku.
04:31
Oba týmy střídají za hry, domácí u míčku.
04:12
Kovaříkové se nepovedlo vystřelit přes Pejzlovou.
03:09
Reimerová se položila do střely, Zhébalová sebrala míček a sprintovala do protiútoku, ale Karli byla pozorná a její střelu vyrazila.
02:30
Hegingerová dostala přihrávku na střed, zkusila vystřelit z otočky, ale střela jí nevyšla.
02:10
Souškové utekl míček z hokejky, Vejvodová ji obrala míček, ale nezvládla vystřelit.
01:49
Dlouhá chytila tečovanou střelu od půlky.
01:05
Dlouhá nepustila míček před vlastní branku.
00:43
Karli si připisuje první zákrok v zápase.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vanda Šnajberková, Sabina Šnajberková, Kateřina Kovaříková, Kristina Zlatníková, Kristýna Vejvodová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Tereza Brančíková, Sára Jakubkovičová, Karolína Šablaturová, Alexandra Hegingerová, Zuzana Hubáčková