1:2
3:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  6:3
2. Pavla Lišková, 18. Pavla Lišková, 28. Berenika Vrzalová, 41. Karolína Chvátalová, 51. Michaela Hrubá, 54. Pavla Lišková - 21. Tereza Bočková, 39. Adéla Vrbková, 58. Karolína Hašlová; rozhodčí: David Hertz - Michal Obertan; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 12 - Simona Werbynská 32; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:1;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Dnes z naší strany po celý zápas povedený výkon, hra začína splňovat naše očekávání. Jsme rádi, že jsme splnili náš cíl v podobě 6. místa v tabulce bez ohledu na zbývající zápasy ligy. Od zítřka se už naplno připravujeme na play-off, kde to naplno rozbalíme. Děkuji soupeři za férový zápas.
Komentář hostů Vacuška Lukáš (Asistent trenéra):
Z naší strany to nebyl špatný výkon. Potěšilo mě, že holky dokázaly reagovat na styl hry soupeře a do půlky třetí třetiny jsme se drželi se Spartou krok, bohužel koncovku zvádl lépe soupeř. Děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí v play off.
60:00
Střely ve 3. části: 17:6
60:00
59:59
Sparta dnes zaslouženě bere 3 body a "pojišťuje" 6.místo v tabulce po základní části....
59:42
Vyloučen hráč #28 Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:32
Pěkný pas Lukovské na Jasanovou, ale ta trefuje boční sí..smůla.
57:43
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #99 Denisa Příhodová (6:3).
57:43
Dračicím se nakonec přece jen daří překonat obranu domácích a snižují na 3:6...
53:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #13 Klára Jasanová (6:2).
53:28
Sparta využívá přesilovku, Lišková dovršuje hattrick a je to 6:2 pro domácí.
52:18
Vyloučen hráč #99 Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování hokejky.
52:18
Domácí jdou do další přesilovky.
50:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Hrubá, asistoval #37 Berenika Vrzalová (5:2).
50:08
Kapitánka Hrubá dává střelou v pádu gól a je to 5:2 pro Spartu. Pád bolel, ale radost z gólu je větší :-).
47:57
Sparťanky dobře kombinují, ale před brankou Dračic je přelidněno....
46:34
Dračice trefují zničehonic horní tyč...ufff
45:31
Dobrá kombinace sester Vrzalových, ale střela jde mimo branku Dračic...
43:55
Tlak domácích gól nepřinesl, síly jsou opět vyrovnány.
41:55
Vyloučen hráč #38 Kristýna Minářová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hra bez hokejky.
41:55
První přesilovka zápasu, výhodu má Sparta.
40:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Karolína Chvátalová, asistoval #37 Berenika Vrzalová (4:2).
40:08
Sparťanky "urvaly" buly a z rychlé akce skórují, B.Vrzalová krásně nahrála Chvátalové a ta proměnila...4:2 pro Spartu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
39:59
Po 2. třetině je utkání otevřené, Sparta tlačí, Dračice hrozí z rychlých protiútoků.
39:03
Dračice při chuti, ale přes Grundovou neprošly...
38:18
Dračice Vrbková snižuje střelou k tyči na 2:3..
38:17
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #28 Aneta Paďourková (3:2).
37:40
I střelu domácí Lukovské gólmanka Dračic kryje...
35:42
Nebezpečnou  střelu domácí Hamberg gólmanka vyráží.
34:39
Ani dvě pěkné střely domácí Jasanové cíl nenašly...
33:58
Střela Elišky Vrzalové neprošla...
31:40
B.Vrzalová dravě pronikla před branku Týna..její přihrávka byla moc rychlá...
31:10
Dračicím se na chvíli podařilo vymanit z tlaku domácích.
29:13
Domácí kapitánce Hrubé vložila obrana hostí do střely hokejku v poslední chvílí..
28:40
Nadějnou střelu Zemanové  gólmanka hostí vyráží...
27:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #94 Karolína Chvátalová (3:1).
27:04
Sparťanka Berenika Vrzalová po přihrávce Chvátalové vymetla růžek branky a Sparta vede 3:1.
26:36
Gólmanka Valentová má teď v domácí brance více práce.
25:55
Domácí Novotná z dálky prověřila pozornost hostující gólmanky.
25:08
Průnik domácí Liškové gólem neskončil...
22:47
Pěkná kombinace domácích po ose Grundová, Lukovská, Šťástková, ale střela jde mimo branku.
22:02
Sparta obléhá branku Dračic.
20:10
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (2:1).
20:10
Dračice vyhrály buly a začaly zostra, Bočková z první střely ve 2. třetině snižuje na 1:2.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:6
20:00
19:59
Spartagirls jdou do šatny se zaslouženým dvougólovým náskokem.
17:20
Kanonýrka Lišková po nahrávce Šťástkové zvyšuje vedení Sparty na 2:0.
17:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #36 Markéta Šťástková (2:0).
15:27
Domácí Jasanová střílí z dobré pozice nad branku.
14:10
Po šanci domácí Chvátalové následuje rychlý kontr hostí, ale brankářky změnu skóre nedovolily.
12:22
Dračice Bočková v šanci, Valentová v domácí brance na místě.
10:05
Několik střeleckých pokusů Sparty do branky neprošlo.
08:45
Druhá pětka domácích teď zamkla Dračice na jejich polovině.
07:16
První úspěšný zákrok domácí gólmanky Valentové.
05:19
Spartagirls si udržují mírnou převahu.
04:05
Z úhlu to zkusila domácí Navrátilová.
02:20
Dračice Bočková zaměstnala domácí  obranu.
01:24
Skóre utkání otvírá Sparta, gól dává Lišková po nahrávce Lukovské.
01:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #89 Stela Lukovská (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Michal Obertan.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Martina Kratochvílová, Nella Stašková, Tereza Bočková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Eliška Vrzalová, Berenika Vrzalová, Michaela Hrubá, Karolína Chvátalová
00:00
Dobrý večer ze sparťanské X3M arény na pražském Barrandově. Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 21. kola 1.ligy žen, ve kterém domácí Spartagirls (ACEMA Sparta Praha UNYP) hostí Rudý Dračice Mladých Nadějí Týn nad Vltavou. Pro Spartagirls je to poslední zápas v základní části 1. ligy žen (poslední kolo předehrály před týdnem), ve kterém si chtějí "pohlídat" výborné 6. místo před playoff. Ambiciózní Rudý Dračice jsou aktuálně na 14. místě a jistě chtějí svoji pozici vylepšit. Na podzim v Týně nad Vltavou zvítězily Spartagirls 13:8, když "otočily" zápas osmi góly v poslední třetině. I odveta bude určitě napínavá.......