3:3
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - Florbal Vsetín 6:11
24. Adam Javořík, 31. Adam Jiříček, 37. Jan Veselý, 50. Jan Veselý, 54. Adam Jiříček, 57. Adam Javořík - 8. Lukáš Adámek, 12. Patrik Seevald, 23. Filip Vaculík, 25. Robin Macek, 32. Patrik Seevald, 34. Patrik Seevald, 38. Tomáš Březík, 40. Lukáš Adámek, 49. Tomáš Březík, 57. Filip Vaculík, 60. Tomáš Březík; rozhodčí: Jan Saňka - Marek Loskot; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 12, Jaroslav Bartík 5 - Jakub Tománek 38; po třetinách: 0:2, 3:6, 3:3;
Komentář domácích Ondroušek Lukáš (Asistent trenéra):
Dneska rozhodla hra v obraně. My jsme si vytvořili spoustu příležitostí a nějaké góly jsme i dali. V obraně jsme pak ale zase hořeli jak papír, Vsetín naopak bránil houževnatě, což bylo jejich klíčem k vítězství. Díky všem aktérům zápasu a hlavně skvělému publiku za utkání.

Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér):
Dobře odehrana hra do obrany od všech hráčů. Výborný výkon brankáře a zlepšená produktivita soustřednost  šedesát minut. Cesta k dnešnímu úspěchu. děkujeme fanouškúm a soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:24
Timeout Florbal Vsetín
59:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík bez asistence (6:11).
58:24
Timeout Zlín Lions
56:46
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #14 Filip Vaculík, asistoval #22 Tomáš Novosad (6:10).
56:20
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #51 Adam Javořík, asistoval #28 Lukáš Kubíček (6:9).
54:42
Vyloučen hráč #96 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
53:58
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #2 Jan Veselý (5:9).
50:08
Vyloučen hráč #74 Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:00
Střídání brankáře. Nový brankář #32 Jaroslav Bartík družstva Zlín Lions
49:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #2 Jan Veselý, asistoval #13 David Vodica (4:9).
48:48
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #4 Filip Vichtora (3:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 22:11
40:00
39:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #22 Tomáš Novosad (3:8).
37:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #24 Patrik Seevald (3:7).
36:50
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #2 Jan Veselý bez asistence (3:6).
33:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #22 Tomáš Novosad (2:6).
31:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald z trestného střílení (2:5).
30:19
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček bez asistence (2:4).
25:10
Vyloučen hráč #14 Filip Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
24:09
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #36 Jakub Vrzal (1:4).
23:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #51 Adam Javořík, asistoval #77 Filip Horník (1:3).
22:22
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #14 Filip Vaculík, asistoval #96 Lukáš Adámek (0:3).
11:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald bez asistence (0:2).
11:10
Zlín doplácí na zbytečné vyloučení.
10:15
Vyloučen hráč #84 Michal Samohýl družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
08:50
Zlín drží míček.
07:39
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek bez asistence (0:1).