1:2
2:3
- : -

FBC ROKYCANY - Pacovští Honzíci 6:7
1. Ondřej Váně, 13. Ondřej Váně, 18. David Kozelka, 27. David Kozelka, 55. Ondřej Váně, 60. Lukáš Bendek - 19. Matěj Doubek, 19. Matěj Doubek, 21. Matěj Doubek, 28. Jan Máca, 44. Lukáš Janura, 47. Tomáš Krátoška, 54. Andrej Janda; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:5; využití: 3:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Lukáš Nesét 8, Martin Štochl 3 - Jaroslav Mareš 34; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:3;
Komentář domácích Michálek Václav (Trenér):
Dnes se potvrdilo, že zaparkovaný autobus a dřevorubectví může ve florbale být úspěšným stylem hry. Bohužel jsme tento "nestyl" přímo neskutečně podpořili absolutní impotencí v zakončení. A asi nejvíce smutným faktem je, že zakončení trénujeme trénink co trénink. Rád bych poděkoval všem divákům za atmosféru a podporu našeho týmu. Soupeři přeji příjemnou cestu domů.
Komentář hostů:
Komentář (F.Zajíc): Dneska to byl týmový výkon. Po špatném nástupu do zápasu jsme se dokázali zvednout a dvěma góly v závěru první třetiny jsme se dotáhli, což bylo klíčové pro zbytek utkání. Dál už jsme jen čekali na příležitost, a snažili se hlavně kvalitně bránit.
60:00
Střely ve 3. části: 22:6
60:00
59:45
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (6:7).
59:09
Timeout FBC ROKYCANY
59:09
Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
55:55
55:00
Zápas je velice vyhrocen
54:52
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #25 Martin Fiala (5:7).
53:31
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #32 František Zajíc (4:7).
47:36
Vyloučen hráč #67 Lukáš Janura družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
46:37
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #43 Matěj Doubek (4:6).
43:32
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #43 Matěj Doubek (4:5).
42:59
Váně střílí mimo branku.
40:35
První zákrok nově střídajícího golmana Štochla.
27:01
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #97 Jan Máca, asistoval #32 František Zajíc (4:4).
26:25
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #17 Ondřej Váně (4:3).
26:25
Kozelka trefil bránícího hráče a od toho míček zapadl za záda golmana Pacova.
26:05
Vyloučen hráč #97 Jan Máca družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
25:01
Kozelka nenašel díru mezi nohama golmana hostí.
20:32
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (3:3).
18:44
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #52 Vítězslav Holub (3:2).
18:30
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #87 Michal Hošek (3:1).
18:30
Skrytá střela zmizela za záda Neséta a hosté se v tomto zápasu poprvé prosazují.
17:35
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #10 Martin Štván (3:0).
17:35
Štván našel na středu odskočeného Kozelku a ten zavěsil.
16:38
Vyloučen hráč #13 Andrej Janda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
16:38
První vyloučení zápasu a domácí si zahrají přesilovku.
14:11
Hosté když už se dostanou ke střele, tak netrefují bránu.
12:40
12:40
Fiala našel na středu volného Váněho a ten se nemílil.
11:04
Levý našel krásně krosovou přihrávkou volného Ernesta, ten střílí mimo.
08:26
Nesét vytáhl ze sebe výborný zákrok a tak drží Rokycany v jednobrankovém vedení.
07:50
Ernest míří nad bránu.
06:52
Kozelkovo prudká střela od půlky těsně minula branku.
05:33
nebezpečná dorážka ze vzduchu hostů
04:15
hosté vůbec nenapadají rozehrávku Rokycan a ty můžou v klidu kombinovat.
03:26
poprvé vystřelili honzíci, ale míjí bránu.
00:12
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #39 David Kozelka (1:0).
00:12
Uběhlo pouhých 12 vteřin a Rokycany se prosazují.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Andrej Janda, Vítězslav Holub, Tomáš Odložilík
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Jakub Nový, Michal Ernest, Ondřej Váně, Martin Fiala, David Kozelka
00:00
Krásnou neděli Vážení diváci, vítám Vás u dnešního online zápasu, kde se nám naposled tuto sezónu představí na domácí palubovce FBC ROKYCANY proti Pacovštím Honzíkům.