6:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 13:3
9. Petr Horák, 10. Ondřej Souček, 21. Igor Macháček, 23. Igor Macháček, 24. Šimon Borik, 32. Igor Macháček, 37. Ondřej Borik, 41. Daniel Tichý, 43. Igor Macháček, 46. Igor Macháček, 52. Igor Macháček, 59. Igor Macháček, 60. Ondřej Borik - 16. Marek Štěpán, 43. Jakub Zeman, 51. David Svoboda; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Martin Navrátil 12 - Jakub Kutěj 23; po třetinách: 2:1, 5:0, 6:2;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Ačkoli jsme měli pomalejší vstup, tak nakonec jsme zápas s přehledem zvládli. Děkuji soupeři za zápas, přeji šťastnou cestu domů a brzký návrat do Divize.
Komentář hostů Polách Zdeněk (Trenér):
A máme to za sebou. Dneska to byl opravdu pěkný a rychlý florbal, hlavně teda z domácí strany. Myslím, že ani dnes jsme nedali svou kůžu lacino. Děkujime soupeři za zápas a přejeme hodně stěstí do budoucna. Snad se zase někdy na hřišti potkáme.
60:00
Střely ve 3. části: 14:8
60:00
59:59
Ke konci zápasu ještě přispěla Olomouc dvěma údery do brány soupeře a poráží Frenštát o deset gólu.
59:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #84 Petr Horák (13:3).
58:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #91 Adam Klimeš (12:3).
57:55
Nepřesná přihrávka Tichého, kterou nezvládl Kratochvil zpracovat, končí na hokejce soupeře.
56:37
Hosté dokázali úspěšně ubránit přesilovku domácích.
55:38
Kutěj se dokázal rychle přesunout na správné místo a vychytal Macháčkovu střelu maskou.
54:59
Klimeš střílí ze vzduchu, gólman vyráží.
54:37
Vyloučen hráč #17 Marek Štěpán družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
53:33
Skýpala vyhazuje míček z obranného pásma.
53:01
Frydrychova střela proletěla kolem brány hostů a končí za mantinely.
52:39
Homola střílí, Kutěj vyráží.
51:24
51:24
Macháček míří nad Kutějovu nohu a vstřeluje svůj pátý gól.
50:11
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #30 Jan Ondryáš (10:3).
50:11
Navrátil propouští za svá záda třetí míček v utkání.
48:57
Macháček opět vyzkoušel Kutějovu pozornost. Kutěj vyráží.
48:03
Souček z velkého brankoviště přestřelil bránu. Míček končí za mantinely.
46:32
Krhovják přebírá Poláchovi míček až těsně před Navrátilem.
45:34
45:34
Klimeš nahrál Macháčkovi do prázdné branky, který zaokrouhluje skóre Olomouce na 10.
44:27
Polách se snaží prosadit. Navrátil připraven.
42:35
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #31 Jakub Zeman, asistoval #17 Marek Štěpán (9:2).
42:35
Druhý gól Frenštátu, Zeman střílel hned po buly z první do odkryté brány.
42:30
42:30
Čtvrtý gól Macháčka, který si narazil s Klimešem a trefil se do prázdné brány.
40:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý bez asistence (8:1).
40:17
Backhandovou střelou překonal Tichý hned zpočátku třetiny Kutěje.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:3
40:00
39:43
Hosté se snaží něco vymyslet. Nezbývá jim však již příliš mnoho času, třetina je téměř u konce.
39:22
Znovu Macháček. Tyčka!
38:36
Ihned další střela Macháčka. Kutěj zasahuje.
37:53
Macháček před kasou tentokrát neúspěšný.
37:25
Domácí kombinují na vlastní polovině a snaží se dostat do útočného pásma.
36:30
36:30
Borik O. opět zvyšuje skóre domácích svou střelou ze středu.
34:02
Další únik Frydrycha a přečíslení 2 na 1. Frydrych nahrál Skupnikovi, který míček však nezvládl zpracoval.
31:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #53 Ondřej Souček (6:1).
31:42
Kratochvil naprosto unikl pozornosti obrany hostů, prošel tesně před Kutěje, nahrál Součkovi a ten předal míček Macháčkovi, který si připisuje hattrick.
30:56
Olomoučtí se snaží znovu prosadit před Kutějovou bránou. Skupník však střílí do bloku.
29:58
Frydrych se chystal do střely, ale miček nechal za sebou, čehož využíl Polách, který však neprošel přes olomouckou obranu.
28:31
Klimeš střílí do Polácha.
26:52
Hosté přebírají domácím míček a jdou do protiútoku. Skýpal střílí těsně před Navrátilem, ten však vyráží.
24:50
Kutěj chytá další Kratochvilovu střelu.
23:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Šimon Borik, asistoval #20 Ondřej Borik (5:1).
23:54
O. Borik vzdušnou nahrávkou našel Š. Borika, který se prosadil a umístil míček do brány hostů.
23:40
Hosté se snaží dostat přes olomouckou obranu.
22:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #4 Lukáš Homola (4:1).
22:32
Macháček opět skóruje přesnou střelou ze středu.
20:56
20:56
Macháček střílel z první přímo do odkryté brány. Již v první minutě druhé třetiny tak zvyšuje skóre domácích.
19:38
Kutěj kolenem vyráží další střelu Borika O.
18:53
Štěpán otáčí hru na polovinu domácích, ale bránu míjí.
18:30
Domácí stále u Kutěje.
17:55
Klimeš těsně netrefil bránu.
16:58
Frydrych přebírá míček hostům kvůli Skýpalově nepřesné nahrávce.
15:43
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #17 Marek Štěpán, asistoval #10 Adam Polách (2:1).
15:43
Polách doráží a umísťuje míček do Navrátilovy brány.
14:09
Borik O. se dostal před bránu, v koncovce však neuspěl.
13:11
Souček nezpracoval nahrávku a ztrácí míček u mantinelu.
11:31
Skupník komplikuje rozehrávku hostů.
11:03
Oba týmy střídají za hry. U míčku nyní hosté.
09:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #91 Adam Klimeš (2:0).
09:32
Náhrávky z poza branky využil Souček a přispívá dalším gólem.
08:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Petr Horák, asistoval #81 Vojtěch Krhovják (1:0).
08:52
Přesné nahrávky Krhovjáka z rohu před kasu se ujal Horák a otevírá skóre dnešního utkání.
07:22
Olomouc nechala projít Svobodu až nebezpečně blízko ke kase. Míček končí v rohu.
06:48
Další střela domácích, která však končí za bránou.
05:38
Kratochvil utekl obráncům, těsně před kasou však ztratil míček.
04:33
Mádr svou střelou míjí Kutějovu bránu.
03:09
Borik O. s Krhovjákem se nepohodli. Hosté jdou do protiútoku, Navrátil připraven.
02:29
Tichý střílí do bloku. Míček přebírají hosté.
01:49
Štepán střílí, Navrátil včas zasahuje.
00:53
Domácí kombinují na vlastní polovině. Ke střele se prozatím nedostali.
00:01
Vítáme vás u dnešního zápasu mezi týmem FBS Olomouc a FBC TJ Sokol Frenštát p.R. Utkání bylo právě zahájeno. Úvodní buly ovládla Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jakub Kutěj; hráči v poli: Jakub Zeman, Marek Štěpán, Petr Káňa, Jakub Skýpala, Adam Polách
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Daniel Tichý, Jan Kratochvil, Igor Macháček, Ondřej Souček, Adam Klimeš