1:7
- : -
FD Teplice

Kralupy Wolves - FD Teplice 6:13
8. Filip Janouch, 19. Adam Kozel, 26. Jiří Horský, 36. Adam Kozel, 39. Kristián Malík, 45. Kristián Malík - 3. Jakub Zeleník, 7. Jan Koštoval, 12. Richard Strejcovský, 18. Lukáš Fiala, 19. Ondřej Kus, 25. Jan Koštoval, 43. Jakub Zeleník, 47. David Gebhardt, 48. David Gebhardt, 52. Lukáš Fiala, 54. Adam Betka, 54. Richard Strejcovský, 56. Martin Severa; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann 10 - Lukáš Topš 49; po třetinách: 2:5, 3:1, 1:7;
Komentář domácích Mařík Jakub (Trenér):
Ani už nevím co k tomu říct. Bohužel se nám poslední zapasy nedaří střelecky.Dostáváme goly z přečíslení. Na gol potřebujeme 20 střel .  A takhle bych mohl pokračovat dál a dál . Děkujeme soupeři za dobrý zápas.
Komentář hostů Dolejší Pavel (Vedoucí):
Dnes se nám podařilo vyloupit NHL arénu.Pro nás neskutečně důležité body. Děkuji všem hráčům a hlavně divákům za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
56:03
Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:00
Branku družstva FD Teplice vstřelil #28 Martin Severa, asistoval #13 David Gebhardt (6:13).
53:25
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #28 Martin Severa (6:12).
53:18
Branku družstva FD Teplice vstřelil #29 Adam Betka, asistoval #17 Lukáš Fiala (6:11).
51:48
Timeout Kralupy Wolves
51:48
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Lukáš Fiala, asistoval #12 Jan Koštoval (6:10).
51:13
Hosté jsou v plném počtu.
49:13
Vyloučen hráč #28 Martin Severa družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
47:32
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #12 Jan Koštoval (6:9).
47:18
Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil #12 Jan Koštoval.
46:44
No.. a opět je to o dva góly..
46:34
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #64 Ondřej Kus (6:8).
46:24
Rovnači mantinelů mají dnes hodně práce, stejně tak utěrač s hadrem.
45:52
Utkání je velmi napínavé a domácí už hrají v plném počtu.
44:59
Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #81 Jakub Manek.
44:30
Kralupy se opět přibližují hostím.
44:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #32 Jan Suk (6:7).
43:52
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
42:53
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #80 Richard Strejcovský (5:7).
42:31
Hra je opět ve svižném tempu, Kralupy chtějí dorovnat. Někde z povzdálí se ozývá buben.
39:27
Vyloučen hráč #13 David Gebhardt družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
38:59
Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil #13 David Gebhardt.
38:20
Domácí zužují náskok hostí o další gól.. a jakoby chytili druhý dech!
38:19
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #52 Jakub Hoffmann (5:6).
38:00
Zbývají poslední dvě minuty druhé třetiny a hra malinko ochabuje.. domácí se teď drží na míčku.
35:46
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #48 Jan Řehák (4:6).
35:46
A je to tadyyy!
35:00
Dnešní utkání sleduje 68 diváků. DĚKUJEME!
33:46
Domácí se snaží proměnit každou šanci.. ale mají smůlu.. ne a ne to tam spadnout.
33:06
Střela z čepele nové hokejky končí těsně mimo branku!
32:19
Hra se na chviličku zpomalila a domácí si přihrávají na vlastní polovině hřiště.. je však otázkou času, kdy se vrátíme zpět ke sprintům.
32:06
Čepel domácího hráče odletěla daleko mimo hřiště.
31:56
Napětí se dá krájet.
31:07
Hra připomíná sprinty štafet, kdy si hráči předávají míček.
25:44
Kralupy bojují ze všech sil, aby obrátili průběh zápasu!
25:34
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #21 Jiří Horský, asistoval #81 Jakub Manek (3:6).
24:51
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #29 Adam Betka (2:6).
23:57
Kralupy hrají první přesilovnku, ke gólu chybí milimetry. Rozehrávka z velkého brankoviště, ale bohužel.. hra se přesunula na polovinu domácích. Kozel zkouší, ale gólman úspěšně vyráží.
23:28
Vyloučen hráč #64 Ondřej Kus družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:10
Druhá třetina začala ve stejném tempu jako skončila ta první. Kralupy dohrávají oslabení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 19:11
20:00
19:31
Vyloučen hráč #81 Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
18:18
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus z trestného střílení (2:5).
18:18
A hned po gólu tu bude nájezd na domácí branku..
18:12
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #22 Tomáš Bohata (2:4).
17:03
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Lukáš Fiala, asistoval #13 David Gebhardt (1:4).
13:53
Domácí mají zatím smůlu.. střely stojí za to, ale gólman je odmítá pustit za svoje záda.
12:39
Na branku hostí to létá ze všech stran.. ale gól zatím nepadl.. diváci ho netrpělivě očekávají.
11:57
Hra se začíná vyostřovat z obou stran..
11:21
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #98 Tomáš Soukup (1:3).
11:21
Gól přichází těsně po konci přesilovky.. hosté opět získávají náskok 2 gólů.
10:07
Hoffmann zatím maří včechny pokusy hostí. Následně se Malík objevil v šanci, kterou ale neproměnil.
09:30
Hosté zkouší své štěstí, míček ale končí mimo hřiště.
09:11
Vyloučen hráč #8 Tomáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
09:11
A máme tu první vyloučení tohoto zápasu..
07:57
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #26 Filip Janouch, asistoval #4 Michal Poloczek (1:2).
07:57
Domácím se podařilo vstřelit gól a snižují náskok hostí!!
06:31
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #67 Jakub Zeleník (0:2).
06:31
Nedáš, dostaneš.. hosté zvyšují své vedení.
05:43
Malík se snažil několikrát dorazil.. golman hostí zatím 100%ní.
05:01
Následováno pokusem Řeháka, bohužel neúspěšným.
04:58
Faul na Malíka a rozehrávka pro Kralupy.
02:56
02:56
Tentokrát se mu to už bohužel nepodařilo.. a hosté se dostávají do vedení.
02:42
Hoffmann chtil hned několik dorážek hostí!
02:11
Hosté mají rozehrávku na velkém brankovišti domácích.. ale trefují rozhodčího.
02:05
Hra probíhá ve vysokém tempu.
01:00
Na hřišti se poprvé objevuje Bymbo!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: David Gebhardt, Tomáš Rudolf, Lukáš Fiala, Ondřej Kus, Jan Koštoval
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Jakub Manek, Adam Kozel, Jan Řehák