3:3
5:3
- : -

FBŠ Všestary - Snipers Třebíč B 12:7
8. František Lahučký, 10. Jan Kubec, 14. Oldřich Vaňkát, 20. Miloš Macháček, 28. Pavel Hellmann, 32. Oldřich Vaňkát, 40. Miloš Macháček, 41. Miloš Macháček, 42. Jakub Moravec, 43. Pavel Hellmann, 54. Daniel Moravec, 55. Pavel Hellmann - 11. Kryštof Buchtela, 21. Martin Žák, 25. Vojtěch Jahoda, 28. Kryštof Buchtela, 43. Jiří Procházka, 45. Martin Žák, 50. Martin Žák; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 3:5; využití: 1:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 24 - Matěj Abraham 29; po třetinách: 4:1, 3:3, 5:3;
Komentář domácích Vaňkát Oldřich (Trenér):
Mám radost, že tenhle zápas skončil. Občas z toho musely bolet oči, jak po zánětu spojivek z Chorvatska. Nicméně povinnost splněna, 3 body v tabulce a poslední zápas s FbC před náma! Děkuji soupeři za zápas a přeji hezký zbytek večera.
Komentář hostů Pazderník Michal (Trenér):
Kluky musím pochválit, že bojovali po celou dobu utkání. Škoda začátku, kdy nám domácí odskočili a vytvořili si rozhodující náskok, pak jsme dokázali 2x snížit na rozdíl branky, ale vyrovnat a zvrátit utkání v náš prospěch jsme nedokázali. Děkujeme domácím za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 15:13
60:00
54:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (12:7).
53:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #99 Štěpán Novák (11:7).
52:59
Vyloučen hráč #97 Miroslav Cvek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hrubost.
49:55
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (10:7).
49:41
Vyloučen hráč #51 Kryštof Buchtela družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
48:29
Vyloučen hráč #16 Vít Svoboda družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
44:47
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #11 Kryštof Kůs (10:6).
42:40
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #70 Jiří Procházka, asistoval #82 Michal Pazderník (10:5).
42:12
Timeout Snipers Třebíč B
42:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #64 Oldřich Vaňkát (10:4).
41:39
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #3 Daniel Moravec (9:4).
41:19
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil #86 Martin Žák.
40:28
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (8:4).
34:41
Vyloučen hráč #51 Kryštof Buchtela družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:42
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #74 Miloš Macháček (6:4).
30:33
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil #43 Jan Pacal.
27:52
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #51 Kryštof Buchtela, asistoval #82 Michal Pazderník (5:4).
27:20
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #99 Štěpán Novák (5:3).
24:43
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #86 Martin Žák (4:3).
24:01
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
20:10
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák bez asistence (4:2).
16:44
Vyloučen hráč #43 Jan Pacal družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hrubost.
13:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát bez asistence (3:1).
13:34
Vaaňkát si dal sprint od poloviny hřiště až za svou branku a zase zpět až před branku soupeře. Nevěděl co s míčkem, tak zkusil vystřelit.
10:07
10:07
A Třebíč v přesilovce rychle snižuje.
09:36
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #20 Jan Kubec z trestného střílení (2:0).
09:36
Klemš si při úniku v oslabení vykoledoval faul a nabíduté trestné střílení s přehledem proměnil Kubec.
09:04
Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
07:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #61 František Lahučký bez asistence (1:0).
07:57
Lahučký využívá hrubky v soupeřově obraně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Jan Pacal, Martin Žák, Vojtěch Jahoda, Miroslav Cvek, Kryštof Kůs
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Freiberg, Oldřich Vaňkát, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Miloš Macháček