0:4
0:9
- : -

Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:21
3. Kristína Belicová, 7. Adéla Polívková, 7. Kristýna Lechnerová, 12. Ivana Vachovcová, 12. Markéta Prontekerová, 19. Karolína Suchá, 19. Magdaléna Plášková, 20. Adéla Polívková, 24. Kristýna Lechnerová, 33. Lucie Bohumínská, 34. Klára Pabiánová, 40. Emilie Skalíková, 41. Karolína Suchá, 41. Vanessa Rebecca Keprtová, 45. Karolína Suchá, 45. Kristína Belicová, 47. Markéta Prontekerová, 50. Eliška Chudá, 55. Markéta Prontekerová, 58. Kristýna Jirásková, 59. Eliška Chudá; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 11, Kristýna Horňáková 14 - Hana Ranochová 7; po třetinách: 0:8, 0:4, 0:9;
60:00
Ohlasy trenérů a nejlepších hráček najdete na tomto odkazu.
60:00
Střely ve 3. části: 3:20
60:00
59:40
Skvělý zákrok Horňákové.
59:24
Vyloučen hráč #47 Kateřina Vránová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
58:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:21).
57:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (0:20).
54:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #10 Daniela Frantíková (0:19).
52:34
Keprtová pálí vysoko nad.
52:08
Vyloučen hráč #19 Anna Bartušková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
52:08
I hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
51:00
Výtečně teď Saffertová proběhla celé hřiště.
50:38
Rozehrávka domácích na soupeřově polovině z pravého rohu.
50:10
Střela Bartuškové končí v bloku.
49:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #23 Eliška Trojánková (0:18).
49:46
Bohužel, dostávají gól v oslabení.
48:25
Vyloučen hráč #8 Markéta Prontekerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
48:25
Domácí si zahrají další přesilovou hru v tomto utkání.
46:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (0:17).
46:16
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Kristýna Horňáková družstva Panthers Praha
46:06
Fantastický zákrok Macounové.
44:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #55 Emilie Skalíková (0:16).
44:32
Belicová uklízí backhandem ze vzduchu.
44:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (0:15).
42:50
Dobrý blok Košvancové.
42:43
Vyloučen hráč #28 Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
42:43
Hosté si taktéž zahrají přesilovou hru.
41:33
Rozehrávka domácích z rohu.
40:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #8 Markéta Prontekerová (0:14).
40:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #9 Eliška Chudá (0:13).
40:01
Úvodní buly třetí části vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:14
40:00
39:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #14 Ivana Vachovcová (0:12).
33:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #9 Eliška Chudá (0:11).
32:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Lucie Bohumínská bez asistence (0:10).
32:49
Desátý gól Chodova padá rovnou z rozehrávky.
32:20
Keprtová vysoko přestřeluje branku domácích.
31:28
Rozehrávka Panthers z rohu soupeřovi poloviny.
31:08
Míček se odrazil od horní tyčky.
29:23
Domácí hrají dobře, jen chybí to zakončení.
28:35
Teď to zbytečně domácí hráčky překombinovaly, mohly už dříve střílet.
27:40
26:30
Hosté teď dlouho pobývají v útočné třetině.
25:12
Skvělý blok od Zikmundové.
24:20
Saffertová teď ve skvělé šanci, bohužel z ní nic nebude.
23:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Kristýna Lechnerová, asistoval #9 Eliška Chudá (0:9).
20:01
Zahajovací buly druhé části vyhrává hostující tým.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:16
20:00
19:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #44 Sofie Skalíková (0:8).
19:59
Polívková vteřinu před koncem přidává sedmý gól hostů.
18:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #11 Marie Havlíčková (0:7).
18:17
18:17
Přihrávka do rohu na Chudou ta okamžitě našla na středu volnou Suchou a ta nemilosrdně zakončuje.
17:03
Pěkný blok od Žbánkové.
16:38
Saffertová teď ve skvělé šanci.
15:42
Košvancová dostala od Faltusové hezkou přihrávku, té se bohužel nepodařilo zakončit.
15:00
Spousta domácích střel je výborně zblokována.
14:27
Domácím se bohužel nepodařilo využít přesilovou hru.
12:50
Hezký střelecký pokus Novotné.
12:27
Vyloučen hráč #64 Adéla Polívková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
12:27
Domácí si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
11:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:5).
11:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová bez asistence (0:4).
11:04
Macounová smolně vyhodila a hosté přidávají čtvrtou branku.
10:40
Žbánková výborně přečetla křižnou přihrávku Chodova.
10:21
Tůmová zůstavá po srážce ležet v malém brankovišti. Doufejme, že vše dopadne dobře.
08:55
Gocová si parádně prohodila protihráčku podel mantinelu, přihrála na Florianovou, bohužel té přihrávka nesedla.
07:10
Lechnerová se rozběhla a dostala přihrávku do prázdné brány - třetí gól hostů.
06:50
06:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #14 Ivana Vachovcová (0:2).
06:43
Smolně odražený míček se dostal k Polívkové a ta přidává druhou branku Chodova.
06:00
Rozehrávka Panthers ze středu hřiště.
05:23
Křemenáková zachytila přihrávku, ale bohužel branku přestřeluje.
04:37
Macounová opět parádně vychytala situaci proti dvěma nepřátelským hráčkám.
03:57
Chodov rozehrává ve svém pravém rohu z pohledu pořadatelského stolku.
03:41
Standartka Panthers před bránou - končí v bloku.
03:15
Teď výtečně Macounová zastavila protiútok hostů.
02:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová bez asistence (0:1).