2:1
- : -
FBC Přerov

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Přerov 6:2
2. Lucie Ondráčková, 5. Kristýna Štěpánová, 27. Helena Klazarová, 32. Kateřina Svatoňová, 47. Nikola Brejtrová, 53. Jitka Romančáková - 24. Michaela Strnadová, 51. Božena Gaborová; rozhodčí: Martin Trnka - Martin Korunka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Klára Karlíková 18 - Lucie Řeháková 21; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér):
Máme za sebou poslední důležité utkání základní části, po kterém jsme chtěli být maximálně připravěni před příštím víkendem. Dnes naše holky předvedly své silné stránky, kterými byly i hezké kobinace zakončené gólem. Bylo vidět, že chceme od začátku utkání vyhrát a to si musíme přenést do play off.  Dnes tedy zasloužené povinné tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Zavadil Jakub (Vedoucí):
Nemyslím si, že bychom dnes byli horším týmem. Bohužel nás stále provází nevyužívání šancí. Děkuji holkám, že na hřišti nechaly opravdu vše. Poděkování patří také brankářce Kotyzové, která dnes nastoupila v útoku. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání. A teď rychle zpátky na Moravu.
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
52:23
Timeout FBC Přerov
52:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková bez asistence (6:2).
50:20
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #6 Jana Hrčková (5:2).
50:20
Přerov střílí gól z rozehrávky.
48:20
Hra vypadá spíše jak přesilovka.
46:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #11 Kateřina Svatoňová (5:1).
46:00
Přerov zkouší vymyslet různé kombinace, které jim Rtyně kazí.
45:40
Lenka Ondráčková teď předvedla krásné kombinace, míček bránu ale míjí.
44:27
Hra se přiostřuje a na hřišti přibývá faulů.
31:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #32 Jaroslava Bálintová (4:1).
31:29
Krásná souhra Brejtrové a Bálintové, které rozjíždějí akci, nachází Svatoňovou před bránou a je z toho gól.
30:18
Rtyně je dnes ve své kůži a vychází jim co se dá.
26:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová bez asistence (3:1).
26:22
Klazarová se rozjíždí. Před bránou si vybojovala míček, který končí v bráně.
25:04
Mičánková střílí jako o život ale zatím štěstí nepřeje.
23:09
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Michaela Strnadová, asistoval #22 Darina Axmannová (2:1).
23:09
Od začátku druhé třetiny byla Rtyně více na míčku ale Přerov dostal šanci a tu využívá.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
17:55
Jitka Romančáková - hráčka i rozhodčí dohromady.
13:10
Rtyňská brankářka předvádí úžasné výkony.
12:01
Mičánková v oslabení ve velké šanci, brankářka z Přerova si s tím ale poradila.
10:44
Vyloučen hráč #94 Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
09:41
Přerov si se Rtyní zatím moc neví rady.
04:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová, asistoval #10 Kateřina Jiránková (2:0).
04:16
Jiránková perfektně našla Štěpánovou a ta sama před bránou zakončuje.
01:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #13 Lucie Ondráčková, asistoval #76 Kristýna Štěpánová (1:0).
01:47
Po nepřesné přihrávce Přerova, Rtyně využívá šance a Ondráčková střílí gól.
01:33
Rtyně vytváří první velké šance skórovat.
00:01
Úvodní buly vyhrál Přerov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Martin Korunka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Lucie Řeháková; hráči v poli: Veronika Rozenbergová, Darina Axmannová, Jana Hrčková, Jana Boháčová, Kateřina Rozenbergová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Klára Karlíková; hráči v poli: Lenka Ondráčková, Jitka Romančáková, Lucie Ondráčková, Kristýna Štěpánová, Kateřina Svatoňová