2:4
2:0
0:0

FBC Kutná Hora - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5pn
23. Natálie Beranová, 31. Lucie Spěváčková, 54. Natálie Beranová, 60. Sabina Ašenbrennerová - 25. Anna Alexandra Suková, 28. Michaela Mašková, 38. Andrea Košťálová, 39. Kamila Kaslová, N Lucie Bejčková; rozhodčí: Petr Jindra - Jakub Kantor; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Lucie Petráková 17, Martina Miksová 0 - Anna Urbanová 10; po třetinách: 0:0, 2:4, 2:0, 0:0;
Komentář domácích Reinert Tomáš (Vedoucí):
Takticky zvádnuté utkání, kdy jsme byli ve třetí třetině lepším týmem. Na nájezdy vyhrál florbalovější tým. Děkuji soupeři za předvedenou hru.
Komentář hostů Procházka Vít (Trenér):
Volná sobota nám evidentně vůbec neprospěla. Nepochopitelná nekoncentrovanost a bídná kvalita na útočné polovině nás dnes stála bod. Na druhou stranu soupeř si ten bod určitě zasloužil, minimálně za neuvěřitelnou bojovnost. Přejeme hodně zdaru v play-off.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #11 Natálie Dubská , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #17 Lucie Bejčková a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #38 Kateřina Moravcová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #98 Kamila Kaslová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #48 Sabina Ašenbrennerová a vstřelil gól.
64:30
Šance pro domácí tým končí těsně za přechodem přes polovinu.
64:13
Tohle bude ještě drámo.
63:27
Zatím prodloužení patří vyloženě Kutné Hoře. Tolik šancí jsme snad neviděli za celou hru.
62:35
Melánie Dubská teď shazuje hráčku za brankou hostů. Naštěstí to bylo čisté.
61:17
Velké štěstí pro domácí tým. Hráčka Plzně  trefuje blokující domácí obránkyni.
60:38
Trpišovská se pustila do dvou hráček zároveň ale neprošla skrz.
60:15
Prodloužení začalo a dopředu se dostávají hráčky Plzně.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:6
60:00
59:52
Ašenbrennerová pálí z první po nahrávce z rohu. Gólmanka hostů nevěděla kde se míček nachází a v tu chvíli už se Ašenbrennerová a zbytek domácího týmu raduje.
59:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #12 Melánie Dubská (4:4).
59:27
Hráčky Plzně je ale nechtějí nechat zakončit a výborně brání.
58:57
Domácí hráčky se do toho opravdu opřely. Je vidět že jim jde opravdu o vše.
57:44
Hráčky Kutné Hory se do toho opravdu opřely. Za pár vteřin utkání stihly několikrát vystřelit.
57:11
Timeout pro domácí hráčky. Je to o jediný gól a zbývají necelé tři minuty. To se dá ještě zvládnou vyrovnat.
57:10
Timeout FBC Kutná Hora
55:17
Melánie Dubská dostala nahrávku od Doležalové ale bohužel už byla moc blízko na doražení.
53:08
Krásná střela Beranové končí za zády gólmanky. Domácí jsou opět ve hře.
53:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #11 Natálie Dubská (3:4).
51:19
Helclová nahrávala na Spěváčkovou která těsně minula branku.
49:29
Už už to vypadalo že se Hora dostane do šance ale hráčky Plzně výborně brání.
48:28
Zatím to nevypadá že by domácí hráčky vyrovnaly.
47:15
hraje se každou chvíli na jiné části hřiště.
45:25
Tvrdý střet ze kterého vidíme i pár slziček od hostující hráčky.
43:06
Melánie Dubská teď zpracovala míček a zkoušela vystřelit. Pokus končí u hostující gólmanky.
42:01
Natále Dubská teď skvěle blokuje střelu.
40:45
Petráková drží míček. Nemá ale komu nahrát takže vyhazuje míček do středu hřiště. Doležalová se k míčku dostává první.
40:06
Začátek třetí třetiny patří hostujícím hráčkám.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:59
V téhle třetině už se nic velkého nestane. Hostující hráčka pouze nahodila míček k domácím ale na nic víc nezbyl čas.
39:00
Dokáží domácí hráčky snížit náskok soupeřek nebo se rozhodne až ve 3. třetině.
38:02
A další gól. Konec druhé třetiny patří hostujícím hráčkám.
38:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (2:4).
37:12
První střelu si Petráková pokryla. Druhou dorážku taky ale se třetí už si nedokázala poradit. Ikdyž byl před brankou značný šrumec.
37:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová bez asistence (2:3).
35:48
Petrávková opět ve střehu a vytahuje další důležitý zákrok.
35:19
Šrumec před brankou domácích nakonec uklidňuje Výborná.

33:08
Hra se lehce uklidnila.
30:13
Spěváčková si teď přeběhla celé hřiště a vyrovnává náskok hostů. Gólmanka si na míček sice sáhla ale střela byla tak tvrdá že si to pouze srazila do branky.
30:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková bez asistence (2:2).
29:36
Vypadalo to na pár tvrdých soubojů na středu hřiště ale vše čisté.
27:43
Je vidět že dva góly hráčky Slavie Plzeň nakoply a tlačí na branku domácích.
27:22
Rozehrávka z rohu která hostům opravdu vyšla. Mašková si povyběhla a dokázala překonat Petrákovou která byla v přesunu.
27:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #46 Michaela Urbanová (1:2).
26:00
Domácí rozehrávájí u domácí střídačky.
24:35
A je vyrovnáno. Alexandra střelou ke vzdálenější tyči překonává Petrákovou.
24:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #42 Terezie Lejbová (1:1).
23:42
Petráková teď předvádí skvělou práci nohama. Dnes zatím předvádí bezchybný výkon.
22:24
Natálie Beranová otevírá skóre dnešního utkání. Krásnou střelou na bližší tyč překonala hostující gólmanku.
22:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová bez asistence (1:0).
21:38
Rozehrávka z rohu domácích končí na holy hostujících hráček v polovině.
20:30
Domácí se hned na začátku ujímají míčku a dostávájí se do šance.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:7
20:00
19:43
Většinu času se hraje na polovině hřiště.
19:00
Poslední minuta první třetiny. Dokáže některý z týmů dát góla do šatny?
18:12
Helclová v šanci ale o kousek přestřeluje branku hostů.
17:25
Hostující hráčky se do druhé poloviny 1. třetiny pustily snad ještě více než na začátek. Tempo zápasu roste.
16:58
Petráková vytahuje další velmi důležitý zákrok pro svůj tým.
15:49
Velká šance pro domácí ale výborný zákrok hostující gólmanky.
13:49
Trpišovská teď uklidnila hru přihrávkou na Výbornou. Ta nahrála Forštové které rána ale úplně nesedla.
12:39
Velký tlak před brankou hostů. Spěváčková sice dostala míček za zády brankářky hostů ale fotbalovým způsobem. Fotbalový výsledek je tak 1:0 pro domácí, ale ten florbalový zůstává 0:0.
11:40
Velké šance na obou stranách. Nejdříve si hostující hráčky posadily Petrákovou která zvedla nohu do vzduchu a vyrazila tak míček. Na druhé straně o pár vteřin později Trpišovská trefuje boční síťku.
10:58
Zmatek na hřišti. Některé hráčky přeslechly píšťalku a hrají dál.
10:33
Velký šrumec před domácí brankou nakonec uklidnila Petráková.
09:44
Zatím je to velmi vyrovnaný zápas. Hráčky obou týmů se velice snaží.
09:08
Petráková má na kontě další zákrok.
07:58
Petráková si připisuje první důležitý zákrok dnešního utkání.
07:46
Helclová je dnes na hřišti opravdu vidět. Opět byla v šanci.
06:00
Většinu času jsou na míčku domácí hráčky ale hostující hráčky mají nebezpečnou šanci před domácí brankou.
04:33
Hostující gólmanka ve střehu. Pro míček si vyjela až na kraj velkého brankoviště.
03:22
Hostující hráčku při přechodu na útočnou polovinu zastavila skvěle Doležalová.
02:23
Trpišovská nahrávala před branku Forštové která si ale se střelou neporadila.
01:57
Teď několik vteřin hostující hráčky tlačí na domácí.
01:04
Melánie Dubská nahrává za sebe Němcové která pálí. Hostující gólmanka ale připravená.
00:10
Úvodní buly vyhrává hostující tým ale po pár vteřinách přichází souboj na středu hřiště a k míčku se dostává domácí Helclová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Jakub Kantor.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Andrea Košťálová, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Štěpánka Helclová, Denisa Drahokoupilová, Lucie Spěváčková
00:00
Krásné nedělní odpolende. Vítáme vás u online přenosu z dnešního 22. kola 1. ligy žen. Dnes se nám představí ve sportovní hale Klimeška hostující tým FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň. Hosté se nachází na děleném 2 místě spolu s Crazy girls FBC Liberec.
Domácí hráčky zde na Klimešce včera získaly 1 bod po prohře v prodloužení. Třeba se dnes proti silnějšímu celku povede lépe.