0:0
0:2
- : -

Florbal Ústí - BLACK ANGELS 1:3
3. Markéta Kociánová - 12. Eliška Podoláková, 51. Veronika Říhová, 52. Denisa Vachulová; rozhodčí: Tomáš Novák - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Martina Zajícová 16 - Hana Kuchařová 16; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:2;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Dnešní běhavý zápas připomínal spíše klání juniorské ligy, přesto na 1. ligu žen zajímavý florbal. Gejzír radosti hráček soupeře po závěrečném hvizdu jen dokazuje, jak těžké to s námi měly. Pro nás velmi dobrý vklad do nadstavbových bojů. Dojem mi dnes kazí jen kultura soupeřovy lavičky. Pokud my, jako trenéři a členové realizačního týmu, budeme hráčkám ukazovat, že pořvávat na rozhodčí k tomuto sportu patří, jen těžko se budeme v tomto ohledu posouvat dopředu. Děkuji za utkání a všem mnoho zdaru v play-off.
Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí):
Dnes opravdu vyrovnané utkání. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím, divákům a pořadatelské službě za poslední zápas základní části a ať se daří v play-off.
60:00
Střely ve 3. části: 3:6
60:00
56:30
Egermaierová střela, ale mimo bránu
56:08
Hostí se stáhli a nehrají tak brutálně, hra je klidná, domácí už nedávají do zápasu takovou enrgii a sílu
51:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #57 Lída Chovancová (1:3).
50:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #43 Adriana Fricová (1:2).
42:48
Ústí šlo při oslabení do pěti bez brankářky a hned poté se faulovalo i na straně hostí
42:17
Vyloučen hráč #23 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
41:34
Vyloučen hráč #85 Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
41:08
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #90 Barbora Doležálková.
34:42
Kuchařová poplácala Gabrielovou po zadnici, protože jí stála v brankovišti, bo tam čekala na dorážku
34:05
Málo střel, málo akce
33:01
Grabrielová skvěle nahrála miček Šímová, která střílí ,,zvotočky"
29:07
Ústí bude mít dnes hodně modřin od míčku
26:39
Bylo tu přečíslení 3 na 2 ze strany hostí, ale Zavadilová byla pořádně zapřená tělem a Řeháková jí nedokázala obehrát
25:52
Kubíková vyslala střelu jak z děla a Doležálková byla skvěle na dorážku, ale situaci jí zabránila Majerová
24:43
Šímová využila šance a šla sama na bránu, ale Kuchařová s jistotou chytá
23:32
Bratschaedlová vystřelila z půlky, ale trefil pouze hráčku, naštvaně bouchla do země hokejkou a utíkala bránit
14:35
Mečířovou bych rovnou poslala do české reprezentace, hraje výborně!
13:10
Tomanová je rychlá jako rychlost světla. S Doležálkovou jí to v lajně skvěle jde
11:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #93 Barbara Livorová (1:1).
10:43
Tomanová slepecky poslala nahrávku na střed, ale tam už stála Nováková,která běžela hned na bránu
09:09
Majerová neskutečně vyřešila situaci a dostala se do skvělé střelecké pozice. Už to byl málem gól, ale nějakou náhodou míček neprošel přes brankovou čáru