1:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal Chomutov 7:10
4. Lucie Brabcová, 13. Karolína Bittnerová, 21. Karolína Bittnerová, 24. Lucie Veselá, 27. Lucie Veselá, 33. Šárka Veselá, 45. Šárka Veselá - 24. Tereza Suková, 27. Barbora Vaňková, 27. Petra Malecká, 30. Petra Malecká, 31. Adriana Hýsková, 35. Jitka Tóthová, 36. Jitka Tóthová, 39. Tereza Suková, 51. Simona Chodurová, 51. Jitka Tóthová; rozhodčí: Jakub Mauer - Jakub Horák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Kateřina Brabcová 14 - Monika Benková 26; po třetinách: 2:0, 4:8, 1:2;
Komentář domácích Veselá Lucie (Trenér):
Upřímně nejlepší utkání sezóny. První třetina velmi dobrá, hrály jsme chytře a dařilo se nám skórovat z přečíslení. Postupem času bohužel došly síly a soupeř proměnil každou šanci. Nakonec jsme se hrozně nadřely na gól a už jsme nestačily vyrovnat. Holkám děkuji za obrovské nasazení, soupeřkám za velmi kvalitní florbal a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér):
První třetina katastrofa, nevím kde jsme byli, ale pak veký týmový duch a obrovský obrat.Díky soupeři za strhující utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
57:20
Skrytou střelu Vlkové na poslední chvíli pokryla Benková.
55:13
Chodurová zpátky ve hře, Chomutov až na pár vteřin odbránil s klidem oslabení.
54:40
Kyselová se dostává ke střele, Benková vyráží maskou.
53:13
Timeout TJ Turnov
53:13
Vyloučen hráč #97 Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:13
Velká příležitost pro domácí vrátit se do zápasu.
50:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová bez asistence (7:10).
50:27
Tóthová se dostává do úniku a proměňuje! Toto může být klíčový okamžik v zápase.
50:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Simona Chodurová, asistoval #17 Petra Malecká (7:9).
49:57
Vacíková si srazila střelu soupeřky na břevno!
49:02
Veselá zpátky na hřišti a hned se vrhá na pomoc s bráněním.
48:02
Minuta oslabení za námi a Turnov se osvobozuje po vyhození Vacíkové.
47:02
Vyloučen hráč #11 Šárka Veselá družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
46:07
Další nájezd Kyselové na Benkovou a znovu z tohoto souboje vychází lépe brankářka Chomutova.
44:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Šárka Veselá, asistoval #14 Karolína Bittnerová (7:8).
44:42
Š. Veselá snižuje na rozdíl jediné branky, máme zaděláno na drama.
43:11
Výběh z rohu Kyselové překazila Chodurová.
41:55
Další šance pro Kyselovou, mířila na vzdálenější tyč a těsně míjí.
41:05
Kyselová akci 2 na 1 vzala na sebe, bohužel jí při střele sjel míček z čepele a z nadějné akce nebylo nic.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:12
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta velmi záživné druhé třetiny.
38:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #15 Natálie Kamenická (6:8).
38:26
Krásná akce hostujících hráček, kdy se nakonec ke střele dostala Suková a trefuje odkrytou branku.
36:30
Nešťastná srážka Vacíkové s jednou z hráček Chomutova, po které se hráčka Chomutova svíjí v bolestech na ploše. Snad budou obě hráčky v pořádku.
35:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #8 Barbora Vaňková (6:7).
35:29
Tóthová napoprvé trefuje Brabcovou do masky, napodruhé se už nemýlí a dostává s kapkou štěstí míček za záda Brabcové.
34:33
Kyselová v další situaci sama proti Benkové neuspěla.
34:10
34:10
Tóthová se dostala zničehonic ke střele a střelou na bližší tyč nedává šanci Brabcové.
33:25
Kyselová v samostatném úniku neprostřeluje Benkovou, která si povyjela a zmenšila tak úhel pro střelu.
32:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Šárka Veselá, asistoval #10 Kateřina Vacíková (6:5).
32:04
Na krátko zahraná standartní situace, kdy po přiklepnutí Vacíkové se do střely opřela Š. Veselá a vymetá pavučinky.
31:55
Střela Veselé končí na bloku.
31:11
Tyč! zvoní za zády Brabcové.
30:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #9 Barbora Suková (5:5).
30:08
Hýsková se na ose hřiště odhodlala ke střele, Brabcová si vybrala slabší chvilku a důsledkem toho je vyrovnaný stav.
29:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká bez asistence (5:4).
29:29
Malecká si prošla podél mantinelu, udělala krok ke středu a prostřeluje Brabcovou na vzdálenější tyč. Rozdíl už je pouze 1 branka.
28:53
Vaňkové se do střely vložila Š. Veselá.
27:18
Brabcová předvádí krásný zákrok vleže.
26:57
26:57
Strhujícíh 7 minut druhé třetiny přináší již 6. branku. Malecká si vybojovala míček a zakončuje přesně.
26:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Barbora Vaňková, asistoval #18 Valérie Tejčková (5:2).
26:15
Střela Tejčkové se odrazila od zadního mantinelu zpět před branku, kde Vaňková přeskočila Fišerovou a trefuje odkrytou branku.
26:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá bez asistence (5:1).
26:02
Veselá je při chuti a individuální akcí navyšuje vedení svého týmu.
24:50
Vlková se dostala k dorážce, ale trefuje pouze tyč!
24:20
Vlková si vyšlápla tvrdým zákrokem v rohu hřiště na soupeřku, zákrok byl vyhodnocen jako čistý, což se nelíbí celé lavičce Chomutova.
23:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #14 Karolína Bittnerová (4:1).
23:57
Domácí neponechávají nic náhodě a Veselá vrací svému týmu po krásné akci Bittnerové tříbrankové vedení.
23:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #19 Viktorie Schoberová (3:1).
23:24
Tak se hráčky Chomutova přeci jen dočkaly. Ze závaru ve velkém brankovišti těží Suková.
22:19
Jedovatá střela od Veselé z otočky. Benková vytrčila pravou ruku a skvělým zákrokem chytá.
21:50
Šermovačku před Benkovou ukončil až rozhodčí hvizdem.
21:41
Domácí se nadále drží za brankou Benkové.
20:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #95 Lucie Veselá (3:0).
20:27
Precizně zahraná situace 2 na 1 v podání Veselé s Bittnerovou. Veselá natáhla hráčku Chomutova na sebe, prohodila a Bittnerová zakončovala takřka do prázdné.
20:00
20:00
Za mě určitě jedna z nejpovedenějších třetin domácího týmu, kterou jsem za celou sezonu viděl. Uvidíme zda v tom Turnov vydrží. Na druhé straně máme jsme mohli vidět trochu trápící se Chomutov v koncovce. První gól domácích byl dosti o štěstí, ale i to ke sportu patří. Druhý gól byl z krásné akce Veselé zakončen Bittnerovou.
20:00
Střely v 1. části: 10:6
20:00
19:30
Kyselová se podél mantinelu dostala do šance, na její střelu byla Benková připravena.
19:18
Krásná střela Malecké z výběhu a ještě hezčí zákrok Brabcové.
18:17
Nepovedená střela Bittnerové skončila jako zcela nečekané nahození na Veselou, která na poslední chvíli nestihla zareagovat a míček se od ní jen odrazil do tyče.
17:20
Vlková včasnou reakcí sebrala míček, který se volně pohyboval v malém brankovišti.
15:45
Vlková skvěle našla na středu Kyselovou, která přízemní střrelou z první těsně minula.
15:36
Dalekonosná pumelice od Vacíkové končí těsně vedle.
14:20
Do velké šance se dostala Ulčová, její střelu mířenou do horní části branky zachytila skvělým zákrokem Brabcová. Následnou dorážku zblokovala Vlková.
12:23
12:23
Krásná akce v podání domácích. Veselá přeběhla na šířku celé hřiště, prokázala schopnost přihrát se zvedlou hlavou a krásně našla Bittnerovou před brankou. Ta jen nastavila hůl a dorazila za záda Benkové.
11:46
Vacíková nabíjela Kyselové na střed. Její střelu Benková vyráží levým ramenem.
10:44
Kyselová se probíjela do úniku, vyhnala se horším odrazem a poté promáchla při střele. Při dorážce z otočky míjí branku.
09:35
Nyní to byla Veselá, která prošla kolem Malecké, následnou střelu však poslala těsně vedle.
08:56
Turnov dnes předvádí zcela odlišný výkon oproti včerejšku.
08:04
Solo akce v podání Vacíkové nekončí brankou. Vacíková prošla podél mantinelu kolem dvou hráček Chomutova až se dostala ke střele, kterou Benková vyráží ramenem.
07:04
Po klidnější pasáži se do zajímavé příležitosti dostala Tejčková. Nevyvarovala se ovšem faulu, a tak její akci přerušil rozhodčí hvizdem.
04:44
Malecká se Sukovou se skvěle prokombinovaly obranným pásmem domácích, až se Suková ocitla zcela osamocená před Brabcovou. Ta byla na střelu připravena a následnou dorážku nepřipustila Fišerová.
03:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Lucie Brabcová bez asistence (1:0).
03:32
Brabcová její individuální akcí za brankou Benkové se vytočila až před ní, kde po velmi šťastném odrazu skončil míček za zády benkové.
03:05
Rozehrávku Tejčkové vystihla Vacíková, posléze se dostala i ke střele, Benková na značkách.
02:09
Malecká se dostala ke střele, její pokus byl sražen za mantinel.
01:58
Hráčky Chomutova kombinují za brankou Brabcové.
01:10
Do přečíslení se dostaly Kyselová s Brabcovou. Po přihrávce zakončovala Brabcová, Benková připravena.
00:35
Ze standartní situace se ke střele odhodlala Vacíková, bohužel přestřelila.
00:31
Do první příležitosti se probíjela L. Veselá, byla zastavena za cenu faulu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Jakub Horák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Simona Chodurová, Denisa Ulčová, Viktorie Schoberová, Natálie Kamenická, Tereza Suková
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Kateřina Brabcová; hráči v poli: Kateřina Vacíková, Johana Fišerová, Karolína Bittnerová, Šárka Veselá, Lucie Veselá
00:00
Do začátku utkání zbývá 15 minut.
00:00
Krásné nedělní odpoledne. Vítám vás vážení diváci u sledování online přenosu z posledního kola základní části 1. ligy žen, ve kterém se utká domácí TJ Turnov a jeho soupeřem bude tým z Chomutova.
00:00
Domácí tým má po včerejším hrůzostrašném výkonu, kdy podlehl Litvínovu 1:13, co napravovat.