1:0
3:1
- : -

FbŠ Bohemians B - SK Florbal Benešov 4:2
23. Tobiáš Smejkal, 32. Patrick Smutný, 32. Štěpán Pacal, 36. Štěpán Pacal - 12. Jakub Wroblowský, 27. Jonáš Vrkoslav; rozhodčí: Petr Urban - Jan Brejcha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Knobloch ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:1;
36:00
35:59
Vyloučen hráč #7 Tobiáš Truhelka družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
35:43
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #46 Štěpán Pacal, asistoval #94 Patrick Smutný (4:2).
35:02
Vyloučen hráč #91 Tobiáš Smejkal družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
31:45
Hra je velmi vyrovnaná
31:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #46 Štěpán Pacal bez asistence (3:2).
31:12
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #94 Patrick Smutný, asistoval #46 Štěpán Pacal (2:2).
28:42
Timeout SK Florbal Benešov
26:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Jonáš Vrkoslav z trestného střílení (1:2).
26:18
Vyloučen hráč #66 Lukáš Krupička družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
22:11
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Tobiáš Smejkal, asistoval #44 Vojtěch Knobloch (1:1).
12:00
12:00
11:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #93 Jakub Wroblowský, asistoval #13 František Flášar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Urban a Jan Brejcha.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Patrick Smutný, Vojtěch Porazil, Tobiáš Smejkal, Jakub Gavenda, Štěpán Pacal