2:3
- : -
FBC LYNX

FBC LYNX - Lhokamo Panthers Praha F 4:8
14. Vladimír John, 17. Tomáš Zelinka, 28. Vladimír John, 33. Erik Brümmer - 8. Emil Todorov, 11. Šimon Todorov, 15. Emil Todorov, 17. Šimon Todorov, 22. Emil Todorov, 33. Emil Todorov, 36. Marek Zelinka, 36. Emil Todorov; rozhodčí: Patrik Trejbal - Štěpán Weber; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Zdeněk Ulč ? - Jakub Ebert ?; po třetinách: 0:2, 2:3, 2:3;
36:00
35:56
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #8 Emil Todorov, asistoval #9 Adam Strnad (4:8).
35:12
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #67 Marek Zelinka, asistoval #12 Jakub Strnad (4:7).
33:10
Vyloučen hráč #81 Josef Holeček družstva FBC LYNX na 2 minuty za bránění ve hře.
32:43
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #97 Erik Brümmer, asistoval #99 Lukáš Stoupa (4:6).
32:02
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #8 Emil Todorov, asistoval #19 Šimon Todorov (3:6).
27:51
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #77 Vladimír John, asistoval #99 Lukáš Stoupa (3:5).
24:00
24:00
22:49
Vyloučen hráč #33 Ondřej Pirunčík družstva FBC LYNX na 2 minuty za sekání.
21:11
20:45
Vyloučen hráč #99 Lukáš Stoupa družstva FBC LYNX na 2 minuty za vražení zády.
18:19
Vyloučen hráč #81 Josef Holeček družstva FBC LYNX na 2 minuty za zdržování hry.
16:46
Vyloučen hráč #3 Tomáš Ducháček družstva Lhokamo Panthers Praha F na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:26
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #19 Šimon Todorov, asistoval #14 Václav Hlinka (2:4).
16:09
Vlastní branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #13 Tomáš Zelinka (2:3).
14:08
13:52
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #77 Vladimír John z trestného střílení (1:2).
12:00
12:00
10:55
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #19 Šimon Todorov, asistoval #9 Adam Strnad (0:2).
10:37
Vyloučen hráč #97 Erik Brümmer družstva FBC LYNX na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:32
Vyloučen hráč #99 Lukáš Stoupa družstva FBC LYNX na 2 minuty za sekání.
07:09
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #8 Emil Todorov bez asistence (0:1).
07:09
Kapitán Panthers se v oslabení utrhl, vlétl do otevřené obrany a nemilosrdně zakončil.
06:57
Vyloučen hráč #12 Jakub Strnad družstva Lhokamo Panthers Praha F na 2 minuty za nedovolené vrážení.