0:0
2:3
- : -

Wizards SO Praha 10 B - FbC Red Dragons Hořovice 5:4pn
1. Matěj Hosperger, 2. Tomáš Havelka, 27. František Pucherna, 32. Matyáš Horák, N Tomáš Havelka - 3. Pavel Frühauf, 26. Jakub Zajíček, 31. Jakub Zajíček, 36. Michal Müller; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Michal Kolář; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 1243; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Jitka Pichlíková ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #5 Radek Kencl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 B hráč #19 Tomáš Němeček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #12 Michal Müller , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 B hráč #19 Tomáš Havelka a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #26 Jakub Zajíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 B hráč #25 Matyáš Horák , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:47
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #26 Jakub Zajíček (4:4).
31:18
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #25 Matyáš Horák, asistoval #5 František Pucherna (4:3).
30:09
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #35 Matěj Pliml (3:3).
28:30
Zápas nabírá na oprátkách, hraje se nahoru a dolu.
26:47
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #5 František Pucherna, asistoval #19 Tomáš Němeček (3:2).
25:08
24:57
Vyloučen hráč #5 František Pucherna družstva Wizards SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
20:57
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
14:13
Vyloučen hráč #12 Michal Müller družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:00
Zápas postrádá krásu a eleganci, chyby přibývají na obou stranách.
02:31
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #7 Pavel Frühauf, asistoval #35 Matěj Pliml (2:1).
01:49
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #1 Jakub Kvíz (2:0).
00:31
Čarodějové očarovali brankářku, která poté nebyla schopna zasáhnout.
00:30
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #81 Matěj Hosperger, asistoval #5 František Pucherna (1:0).