0:1
0:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:3
10. Mikuláš Mužík, 21. Karolína Lískovcová, 25. Tomáš Exner; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Matěj Pašek ?; po třetinách: 0:1, 0:2;
26:00
24:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Tomáš Exner bez asistence (0:3).
20:48
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
20:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #88 Marek Navrátil (0:2).
16:14
Vyloučen hráč #59 Petr Špaček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
12:59
Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #49 Mikuláš Mužík, asistoval #10 Jakub Hrnčíř (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Petr Špaček, Filip Kočí, Adam Staněk, Jan Michalec, Matěj Boček