1:8
3:5
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC MSEM Přerov 5:13
1. Štěpán Lhoťan, 34. Štěpán Lhoťan, 44. Štěpán Lhoťan, 48. Jaromír Filip, 51. David Matušinský - 22. Petr Kavka, 24. Lukáš Chuděj, 24. Matěj Ševčík, 28. Michal Bělaška, 28. Lukáš Raška, 34. Maxim Šefčík, 35. Lukáš Chuděj, 38. Ondřej Kowalik, 42. Michal Hrabica, 49. Michal Hrabica, 49. Ondřej Kowalik, 51. Matěj Ševčík, 53. Michal Hrabica; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Matěj Kortiš 38 - Václav Raška 22; po třetinách: 1:0, 1:8, 3:5;
Komentář domácích Lhoťan Štěpán (Trenér):
Dnes to byl těžký zápas. Přerov je velmi kvalitní soupeř, což předvedl na hřišti. My jsme makali ze všech sil a chvíli se nám dařilo držet soupeře na uzdě. Pak jim to tam začalo padat. Každopádně děkuji svým spoluhráčům a super fanouškům za atmosféru. Něco končí, něco začíná. Uvidíme se v neděli.
Komentář hostů Malina Petr (Vedoucí):
Jedeme dnes domů spokojeni. Tři body patří našim fanouškům, co vážili cestu a skvěle nás hnali kupředu. Jsme zdraví, to jsme rádi. Druhá třetina mi přišla zbytečně tvrdá, ale cením si Krnova, že se ve třetí třetině ubralo a myslím, že jim to i herně svědčilo. V zápase bojujícím domácím jen docházely síly. Gratuluji Štěpánovi k super výkonu a hattricku. lterý nás z beka nasázel. Zdravím Šimona do karantény. V neděli budeme chtít soupeře opět porazit a vybojovat něco, co před sezónou nečekal ani ten největší optimista.
60:00
Střely ve 3. části: 8:15
60:00
52:51
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #14 Matěj Ševčík (5:13).
50:56
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #17 David Matušinský, asistoval #81 Dominik Menzel (5:12).
50:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík bez asistence (4:12).
48:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #8 Ondřej Foldyna (4:11).
48:18
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica bez asistence (4:10).
47:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (4:9).
45:36
Krnov ubranil a je v plném počtu.
43:35
Krnov ve 3.
43:34
Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
43:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan z trestného střílení (3:9).
42:40
Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
41:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #71 Martin Kubalík (2:9).
39:59
Přerov nám ve druhé třětině ukazal že umí davat góly.
37:47
34:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #27 Lukáš Raška (2:7).
33:31
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #91 Jaromír Filip (2:6).
33:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #7 Lukáš Chuděj (1:6).
27:55
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #24 Michal Hrabica (1:5).
27:06
Posledních 10 sekund v přesilové hře a Přerov stíha davat gól.
27:05
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (1:4).
25:10
Krnov ve 4.
25:09
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
23:38
Přerov otačí skoré po necelých 4. minutách.
23:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík bez asistence (1:3).
23:16
21:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #27 Lukáš Raška (1:1).
14:51
Dneska můžeme vidět krasné zakroky od Matěje Kortiše.
05:00
V prvních minutach první třetiny vidíme akrivní hru u obou týmu.
00:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #9 Petr Rožnovský (1:0).
00:01
Uvodní buly první třetiny pro Krnov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Matěj Porvol, Maxim Šefčík, Michal Bělaška, Lukáš Chuděj
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Matěj Kortiš; hráči v poli: Dominik Fňukal, Filip Svoboda, Petr Rožnovský, Štěpán Lhoťan, Jaromír Filip
00:00
Dnes v hale Krnov v rámci 1. kola Divize můžu přivítáme hostující tým FBC MSEM Přerov.