0:3
0:4
- : -

K1 Florbal Židenice B - TJ Sokol Brno - Husovice 1:7
4. Lukáš Krajčovič - 15. Daniel Hell, 15. Michael Ceyp, 19. Kryštof Roubal, 31. Adam Šimon Kasal, 33. Adam Bartušek, 34. David Měšťan, 35. Daniel Hell; rozhodčí: Radek Šafář - Daniel Galanský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matouš Pokorný ? - Matyáš Rujbr ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 0:4;
36:00
34:14
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #88 Daniel Hell bez asistence (1:7).
33:35
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #13 David Měšťan, asistoval #8 Marek Vačkář (1:6).
32:26
Timeout K1 Florbal Židenice B
32:26
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #31 Adam Bartušek, asistoval #68 Adam Šimon Kasal (1:5).
30:52
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #68 Adam Šimon Kasal, asistoval #88 Daniel Hell (1:4).
24:00
24:00
18:40
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #97 Kryštof Roubal, asistoval #21 Šimon Tománek (1:3).
14:16
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #20 Michael Ceyp bez asistence (1:2).
14:04
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #88 Daniel Hell, asistoval #68 Adam Šimon Kasal (1:1).
12:00
12:00
06:25
Vyloučen hráč #18 Ondřej Boháček družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za špatné střídání.
03:52
ANKARA KRAJČOVIČ! Individuální šanci nekompromisně proměnil kanonýr Lukáš Krajčovič.
03:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #41 Lukáš Krajčovič, asistoval #40 Vítězslav Štěpán (1:0).