2:0
0:2
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí B - Florbal Slow Shoes Holešov B 5:3
12. Jan Jiránek, 14. Jakub Suchý, 14. Václav Hasmanda, 18. Václav Hasmanda, 25. Jan Jiránek - 14. David Kundera, 32. Petr Šenk, 40. David Kundera; rozhodčí: Vojtěch Kapounek - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Denis Bija ? - David Janál ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:2;
45:00
39:13
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #80 David Kundera, asistoval #65 Jan Štětkář (5:3).
31:19
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #88 Petr Šenk, asistoval #80 David Kundera (5:2).
30:00
30:00
24:23
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #38 Jan Jiránek, asistoval #7 Jiří Škrla (5:1).
17:54
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #88 Václav Hasmanda, asistoval #18 Petr Pernický (4:1).
15:00
15:00
13:42
13:25
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #11 Jakub Suchý, asistoval #38 Jan Jiránek (2:1).
13:11
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #80 David Kundera bez asistence (1:1).
11:30
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #38 Jan Jiránek, asistoval #32 Lukáš Pořický (1:0).
10:34
Vyloučen hráč #70 Lukáš Leško družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Kapounek a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov B:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí B: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Martin Volek, Dominik Volek, Jakub Suchý, Václav Hasmanda, Jan Jiránek