3:1
1:2
- : -

FBC Česká Lípa - SOKOLI Pardubice 5:8
9. Mikeš Motejzík, 22. Radim Piškula, 24. Mikeš Motejzík, 29. Oliver Šulc, 38. Mikeš Motejzík - 6. Vojtěch Král, 9. Matěj Švadlenka, 10. Adam Černý, 14. Matěj Švadlenka, 14. Michal Jeřáb, 24. Adam Černý, 34. Jan Buben, 45. Ondřej Markl; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Milan Švajcr 18 - Vojtěch Ujec 20; po třetinách: 1:5, 3:1, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:14
45:00
44:26
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #99 Ondřej Markl, asistoval #6 Ondřej Kubeš (5:8).
37:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #3 Ondřej Martinec (5:7).
33:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #31 Jan Buben, asistoval #56 Tommi Fiala (4:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:6
30:00
28:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #7 Oliver Šulc, asistoval #30 Radim Piškula (4:6).
28:04
Vyloučen hráč #48 Tomáš Hanousek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
25:02
Vyloučen hráč #31 Jan Buben družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
23:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #11 Ota Černohorský (3:6).
23:16
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #30 Radim Piškula (3:5).
21:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #3 Ondřej Martinec (2:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:6
15:00
14:23
Vyloučen hráč #48 Tomáš Hanousek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
13:36
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #39 Jan Vosáhlo (1:5).
13:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #45 Matěj Švadlenka, asistoval #67 Jan Pek (1:4).
09:58
08:08
08:01
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #45 Matěj Švadlenka, asistoval #20 Adam Černý (0:2).
07:47
Vyloučen hráč #44 Lubomír Jelínek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:33
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #39 Jan Vosáhlo (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Filip Cobl, Lubomír Jelínek, Oliver Šulc, Jindřich Jásek, Vít Rachač