1:2
3:1
- : -

FBC Česká Lípa - FBC DDM Kati Kadaň 7:4
2. Daniela Jandačová, 9. Michaela Mazurová, 12. Michaela Mazurová, 22. Michaela Mazurová, 31. Karolína Zikmundová, 33. Lucie Švajcrová, 34. Daniela Jandačová - 6. Petra Trochová, 19. Zuzana Armstarková, 24. Lenka Rosolová, 26. Anna Stará; rozhodčí: David Scholz - Lada Benedikovičová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Adéla Červinková 4 - Karolína Dřevová 24; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:1;
36:00
Střely ve 3. části: 7:3
36:00
33:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandačová, asistoval #19 Karolína Zikmundová (7:4).
32:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Lucie Švajcrová bez asistence (6:4).
30:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #25 Štěpánka Haklová (5:4).
28:45
Timeout FBC Česká Lípa
25:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Anna Stará bez asistence (4:4).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 9:3
24:00
23:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová, asistoval #25 Anna Stará (4:3).
21:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (4:2).
18:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Zuzana Armstarková, asistoval #17 Pavlína Benešová (3:2).
13:56
Vyloučen hráč #36 Jana Gaveleková družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 15:2
12:00
11:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #25 Štěpánka Haklová (3:1).
08:50
05:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #42 Petra Trochová, asistoval #25 Anna Stará (1:1).
01:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandačová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lada Benedikovičová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Karolína Dřevová; hráči v poli: Melánie Maliňaková, Jana Gaveleková, Kateřina Hrdličková, Zuzana Armstarková, Lenka Rosolová