3:2
1:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Horní Suchá 8:4
8. Robert Socha, 10. Ondřej Monsport, 14. Ondřej Holaň, 14. Robert Socha, 18. Richard Janek, 20. Ondřej Monsport, 22. Jan David, 31. Lukáš Michna - 10. Jan Smiga, 17. Jakub Spusta, 17. Radim Szegecs, 32. Jan Chmiel; rozhodčí: Radek Vybíhal - Martin Ručka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - Dominik Kořének ?; po třetinách: 4:1, 3:2, 1:1;
45:00
40:07
Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil #33 Jan Chmiel.
31:46
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Jan Chmiel, asistoval #28 Jakub Spusta (8:4).
30:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #15 Ondřej Holaň (8:3).
30:00
30:00
28:42
Vyloučen hráč #72 Lukáš Chylek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
26:18
Vyloučen hráč #9 Jan Simper družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
24:10
Vyloučen hráč #28 Jakub Spusta družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
21:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan David, asistoval #15 Ondřej Holaň (7:3).
19:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #25 Benjamín Janek (6:3).
17:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #30 Richard Janek, asistoval #5 Jakub Küffer (5:3).
16:33
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Radim Szegecs, asistoval #26 Vlastislav Zelený (4:3).
16:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Jakub Spusta, asistoval #10 Tomáš Šurik (4:2).
15:00
15:00
13:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #17 Vítězslav Križ (4:1).
13:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #12 Jan Polášek (3:1).
09:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #6 Jan David (2:1).
09:18
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #66 Jan Smiga, asistoval #28 Jakub Spusta (1:1).
07:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha bez asistence (1:0).