6:2
3:2
- : -

ACEMA Sparta Praha BLUE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:4
1. Lukáš Mitera, 4. Lukáš Mitera, 9. Jan Urych, 10. Jan Krejča, 11. Ondřej Vopička, 13. Lukáš Mitera, 16. Adam Roháč, 17. Matyáš Malkus, 21. Matyáš Malkus - 11. Karolína Lískovcová, 13. Patrik Fialka, 22. Jakub Hrnčíř, 26. Kryštof Horák; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Bernard Schmidt ? - Aram Zadoyan ?; po třetinách: 6:2, 3:2;
26:00
25:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Kryštof Horák, asistoval #49 Mikuláš Mužík (9:4).
25:33
Zase pěkný zákrok golmanaCHodova
21:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #49 Mikuláš Mužík (9:3).
21:50
CHodov si to krásně vykobinoval
20:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #78 Adam Roháč (9:2).
18:37
Vyloučen hráč #31 Jakub Slavík družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za sekání.
18:05
hezký zákrok golmana CHodova
17:20
CHodov sesnaží něco s výsledkem udělat
16:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #87 Jan Urych (8:2).
15:22
Sparta hezky kombinuje
15:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #80 Daniel Večl (7:2).
13:00
13:00
12:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Patrik Fialka, asistoval #88 Marek Navrátil (6:2).
12:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #80 Daniel Večl (6:1).
10:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #17 Ondřej Vopička, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (5:1).
10:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (4:1).
09:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #68 Lukáš Mitera (4:0).
08:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #87 Jan Urych bez asistence (3:0).
03:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #56 Jan Krejča (2:0).
03:49
Pěkná souhra v přesilovce
02:12
Vyloučen hráč #10 Jakub Hrnčíř družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.