2:1
0:1
- : -

TJ Sokol Petrovice I. - ACEMA Sparta Praha PM 2:3pn
4. Michal Nohava, 8. Martin Berka - 8. Michal Hruška, 24. Michal Hruška, N Michal Hruška; rozhodčí: Tadeáš Lang - Jakub Hroník; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Zelenka ? - Sebastian Jošt ?; po třetinách: 2:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha PM hráč #24 Michal Hruška a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha PM hráč #11 Adam Hykel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #3 David Babij , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha PM hráč #18 Jakub Černý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #17 Michal Nohava , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #20 Adam Bannert , ale gól nevstřelil.
24:00
Zahájena trestná střílení.
24:00
23:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #23 Tomáš Klíma (2:2).
12:00
12:00
07:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #46 Jakub Cikhart (2:1).
07:10
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #8 Martin Berka bez asistence (2:0).
03:34
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #17 Michal Nohava, asistoval #8 Martin Berka (1:0).
03:03
Vyloučen hráč #46 Jakub Cikhart družstva ACEMA Sparta Praha PM na 2 minuty za špatné střídání.