3:1
1:2
- : -

FbK 1996 Příbram - TJ Sokol Dobříš B 5:9
6. Jaroslav Skácel, 13. Jaroslav Vlček, 18. Petr Jačka, 18. Jaroslav Vlček, 32. Jaroslav Skácel - 1. Vladimír Drnec, 2. Lukáš Unger, 2. Kamil Vondrák, 5. Evžen Teringl, 5. Vít Bohata, 7. Petr Tobola, 13. Vladimír Drnec, 27. Vladimír Drnec, 36. Tomáš Pavlíček; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Štěpán Weber; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jaroslav Soukup ? - Petr Bláha ?; po třetinách: 1:6, 3:1, 1:2;
36:00
35:59
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #13 Tomáš Pavlíček, asistoval #17 Jan Vrba (5:9).
35:59
Morálka je zlomena, Dobříš může být spokojena...
35:45
A máme tu poslední sekundy tohoto matche!
35:00
Dobříšané tlačí, kde jen mohou!
32:00
FBK jde do sebe, srovnáme-li jejich současný výkon se začátkem zápasu, tento zápas není ještě rozhodnut!
31:57
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #11 Jaroslav Skácel, asistoval #1 Jaroslav Soukup (5:8).
26:46
Vyloučen hráč #2 Martin Uzel družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání.
26:46
FBK opět fauluje a připisuje si svůj druhý exces v dnešním utkání.
26:17
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #5 Evžen Teringl (4:8).
26:17
Dobříš vystřídala a zvyšuje svůj náskok!
26:00
"Vystřídejte, se tu plahočíte po hřišti!" křičí ze střídačky hráč Dobříše.
24:00
24:00
22:00
A máme tu první vyloučení v podání hráče FBK za sekání!
21:52
18:00
Po jasné převaze Dobříše v první třetině se nyní týmu FBK povedlo zkonsolidovat se a snižují na 4:7...začíná evidentně velký obrat!
17:27
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #4 Jaroslav Vlček, asistoval #15 Petr Jačka (4:7).
17:21
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #15 Petr Jačka, asistoval #4 Jaroslav Vlček (3:7).
12:43
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #4 Jaroslav Vlček, asistoval #11 Jaroslav Skácel (2:7).
12:29
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #17 Jan Vrba (1:7).
12:00
12:00
06:23
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #15 Petr Tobola, asistoval #7 Kamil Vondrák (1:6).
06:23
Zatím v průměru 1 gól na minutu v podání Dobříše...skončí to 1:36? Nemyslíme si, hráči FBK mají jistě nějaký trumf v rukávu!

05:50
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #11 Jaroslav Skácel, asistoval #4 Jaroslav Vlček (1:5).
04:41
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #11 Vít Bohata bez asistence (0:5).
04:41
Po pěti minutách zápasu je na palubovce převaha jasná, hráči Dobříše jasně dominují nad FBK.
04:16
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #5 Evžen Teringl, asistoval #17 Jan Vrba (0:4).
01:52
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #7 Kamil Vondrák, asistoval #15 Petr Tobola (0:3).
01:34
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #14 Lukáš Unger, asistoval #11 Vít Bohata (0:2).
00:56
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #3 Vít Kašpar (0:1).