6:1
4:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 15:2
3. Ivana Vachovcová, 5. Natálie Balková, 13. Natálie Balková, 13. Eliška Chudá, 16. Eliška Trojánková, 24. Markéta Prontekerová, 24. Emilie Skalíková, 25. Magdaléna Plášková, 26. Emilie Skalíková, 32. Ivana Vachovcová, 38. Vendula Štolbová, 43. Ivana Vachovcová, 53. Eliška Trojánková, 54. Adéla Polívková, 60. Emilie Skalíková - 4. Adéla Košvancová, 27. Lucie Florianová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Jana Christianová 14 - Kristýna Horňáková 30; po třetinách: 5:1, 6:1, 4:0;
60:00
Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00
Střely ve 3. části: 17:4
60:00
59:38
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #8 Markéta Prontekerová.
59:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #71 Kristína Belicová (15:2).
59:00
Vachovcová na Belicovou, ta na Emílii Skalíkovou, která branku trefuje.
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:48
Přečíslení dva na jednu, ale Suchá přestřeluje branku a míček končí za mantinelem.
55:40
Valešová trefuje míček ze vzduchu, ale branku míjí.
53:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #55 Emilie Skalíková (14:2).
53:38
Přesně minutu po předchozím gólu se trefuje Polívková.
52:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #9 Eliška Chudá (13:2).
52:38
Trojánková si obehrává dvě hráčky a nahrává na Chudou, která dává do prázdné branky.
50:15
Suchá dostává krásnou přihrávku před bránu, míček však letí úplně mimo síť.
49:03
Ivana Vachovcová netrefuje prázdnou bránu.
48:13
Balková vykopává míček ze hřiště. Volný úder pro Panthers.
46:05
Vyloučen hráč #30 Kristýna Horňáková družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
46:05
Již sedmé vyloučení v zápase. Tentokrát na dvě minuty golmanka Panthers Horňáková. Trest si za ni odsedí Vránová Kateřina.
44:38
Ivana Vachovcová střílí na bránu, ale sestřeluje Vlachovou Karolínu do hlavy.
43:24
Keprtová dává tyčku.
42:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #71 Kristína Belicová (12:2).
42:21
Backhandová klička a gól. Vachovcová si připisuje hattrick.
41:31
Frantíková střílí z půlky, ale Hořňáková chytá.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:5
40:00
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:05
Vyloučen hráč #3 Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
38:05
Další sekání Chodova a jeho další oslabení.
37:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Vendula Štolbová, asistoval #14 Ivana Vachovcová (11:2).
37:16
Štolbová zkusila loba na branku. Ten byl tak přesný, že je z toho další gól.
35:00
Na dnešní utkání se přislo podívat úžasných 62 diváku, děkujeme!
34:40
Další nevyužítá přesilovka.
32:38
Vyloučen hráč #25 Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
32:38
Chodov si zahraje druhou přesilovku v tomto zápase.
31:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #55 Emilie Skalíková (10:2).
31:17
Dlouhý tlak Chodova se vyplácí a Vachovcová dává desátý gól.
29:36
Chodov teď dlouho drží míček.
26:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #21 Lucie Florianová bez asistence (9:2).
26:59
Florianová využívá pantherskou přesilovku.
26:12
Vyloučen hráč #85 Natálie Balková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
26:01
Panthers budou hrát další přesilovku.
25:10
25:10
Skalíková sama na bránu a trefuje šibenici.
24:52
Timeout Panthers Praha
24:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #10 Daniela Frantíková (8:1).
24:52
Tým hostů si vybírá oddechový čas.
24:52
Plášková dává gól z dorážky.
23:34
23:34
24 vteřin stačilo Chodovu na to, aby dal další gól.
23:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (6:1).
23:10
Krásná akce Keprtové a Prontekerové, a ta dává gól.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:7
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:58
Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:58
Saffertová hodila Vachovcovou za mantinel a půjde si sednout na dvě minuty.
15:50
15:50
Chudá na Trojánkovou a Chodov zvyšuje na 5:1.
14:53
Emílie Skalíková dává tyčku.
12:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #3 Karolína Suchá (4:1).
12:48
Neuvěřitelná Eliška Chudá dává gól ve svém vlastním oslabení.
12:15
Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
12:15
Panthers si zahrají další přesilovku.
12:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Natálie Balková, asistoval #3 Karolína Suchá (3:1).
12:05
Z rozehrávky dává nahrávku Suchá Balkové, a ta si přesně nabíhá před branku a dává gól do prázdné branky.
10:19
Přesilovka Panthers se obešla bez větších akcí.
08:12
Vyloučen hráč #44 Sofie Skalíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
08:00
Sofie Skalíková fauluje sekáním a Panthers si zahrají přesilovku.
06:04
Panthers teď výborně blokují.
04:54
04:54
Pěkná kombinace Suché a Balkové a je z toho druhý gól pro Chodov.
03:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #86 Lenka Faltusová (1:1).
03:11
Ze špatné rozehrávky Chodova je ze strany Panther přečíslení dva na jednu a Košvancová trefuje šibenici.
02:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #73 Vendula Štolbová (1:0).
02:50
Vachovcová využívá odraženého míčku, doráží a otevírá skóre dnešního zápasu.
02:33
Skalíková blokuje střelu Žbánkové.
01:10
Christianová si připisuje první zákrok v tomto zápase.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Lucie Florianová, Agáta Saffertová, Karolína Vlachová, Markéta Žbánková, Kristýna Gocová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Natálie Balková, Sofie Skalíková, Karolína Suchá, Eliška Chudá, Eliška Trojánková
00:00
Vítáme vás na dnešním utkání Extraligy žen, kde se proti sobě v 1. kole play off utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a Panthers Praha.