0:1
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - Viking TJ Kobylisy 4:4
4. Antonín Šubrt, 23. Adam Vrba, 23. Marek Smitka, 28. Adam Vrba - 3. Mark McIntosh, 6. Jáchym Kymla, 23. Tadeáš Rychetský, 33. Marek Dostál; rozhodčí: Petr Kopta - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:4 + Jakub Scott 5; využití: 2:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Eduard Vladař 9 - Lukáš Bydžovský 17; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:6
45:00
40:44
Vyloučen hráč #36 Marek Dostál družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:03
Vyloučen hráč #63 Marek Smitka družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
32:28
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (4:4).
31:34
Vyloučen hráč #66 Matyáš Roderick Vašák družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:3
30:00
28:41
Vyloučen hráč #5 Tomáš Zahradník družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
27:35
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #6 Adam Vrba, asistoval #16 Filip Černý (4:3).
23:14
Vyloučen hráč #35 Jakub Scott družstva Viking TJ Kobylisy na 5 minut za nedovolené vrážení.
22:23
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #63 Marek Smitka, asistoval #51 Alfréd Benko (3:3).
22:15
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #36 Marek Dostál (2:3).
22:00
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #6 Adam Vrba, asistoval #63 Marek Smitka (2:2).
20:01
Vyloučen hráč #63 Alice Jirásková družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:4
15:00
06:34
Vyloučen hráč #24 Petr Zabloudil družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
05:23
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #35 Jakub Scott (1:2).
03:50
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt z trestného střílení (1:1).
03:28
Vyloučen hráč #45 Ivo Krastin družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
03:24
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, Kobylisy si zahrají přesilovou hru.
02:19
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #54 Jakub Holas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Lukáš Bydžovský; hráči v poli: Tomáš Zahradník, Alice Jirásková, Marek Dostál, Tadeáš Rychetský, Jakub Holas