1:2
- : -
BUTCHIS

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - BUTCHIS 5:6
3. Filip Kohút, 6. Daniel Bruntz, 8. Filip Sommer, 29. Pavel Šlejhar, 41. Filip Sommer - 9. Matyáš Roderick Vašák, 14. Antonín Šubrt, 22. Filip Černý, 28. Filip Manďák, 36. Anežka Projsová, 41. Filip Černý; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2 + Jiří Stožický ČK2 + Filip Kohút 5:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Aleš Kopal 21 - Tomáš Rudolecký 11; po třetinách: 3:2, 1:2, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:9
45:00
44:29
Vyloučen hráč #44 Filip Kohút družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 5 minut za nesportovní chování.
44:29
Vyloučen trenér Jiří Stožický družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black do konce utkání.
43:11
Vyloučen hráč #64 Ondřej Honc družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za špatné střídání.
43:11
Vyloučen hráč #54 Matěj Výtvar družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování.
40:39
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Filip Černý bez asistence (5:6).
40:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #26 Filip Sommer, asistoval #44 Filip Kohút (5:5).
35:22
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #49 Anežka Projsová, asistoval #45 Ivo Krastin (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:10
30:00
28:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #34 Pavel Šlejhar, asistoval #59 Petr Špaček (4:4).
27:59
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #5 Filip Manďák, asistoval #63 Marek Smitka (3:4).
23:18
Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #38 Antonín Šubrt.
21:22
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Filip Černý, asistoval #36 Matiáš Jaroš (3:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:8
15:00
13:27
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #49 Anežka Projsová (3:2).
08:50
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #66 Matyáš Roderick Vašák, asistoval #71 Sebastián Počarovský (3:1).
07:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #26 Filip Sommer, asistoval #66 Jan Venera (3:0).
05:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #59 Petr Špaček (2:0).
02:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #46 Patrik Šebek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Aleš Kopal; hráči v poli: Filip Sommer, Matěj Výtvar, Patrik Šebek, Filip Kohút, Jan Venera