2:3
2:2
- : -

FBC Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:8
13. Markéta Cháberová, 13. Petra Pavlíková, 16. Tereza Seifrtová, 32. Markéta Cháberová, 34. Tereza Seifrtová, 47. Aja Bohatá, 47. Petra Pavlíková - 5. Eliška Reischlová, 18. Eliška Reischlová, 20. Eliška Hladíková, 32. Štěpánka Kolafová, 36. Eliška Reischlová, 38. Lucie Kisugite, 47. Angelika Bližňáková, 52. Eliška Hladíková; rozhodčí: Josef Kubát - Tereza Trávníčková; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 31 - Lucie Zelená 17; po třetinách: 3:3, 2:3, 2:2;
Komentář domácích Procházka Petr (Vedoucí):
Super zápas, který měl vysokou úroveň. Chtěl bych holkám poděkovat za odmakaný zápas,kde dnes nevynechaly jediný souboj a zároveň bych chtěl poděkovat Vinohradům za gesto fair play. Děkujeme soupeři za zápas a přeje hodně štěstí do dalších bojů v play off.
Komentář hostů Doubek Pavel (Vedoucí):
Jsem rád, že se v né-uplně bezpečné hale hrál férový zápas. Po včerejšku bylo jasné, že to dneska takový gólostroj asi nebude, což se potvrdilo. Zápas byl vyrovnaný a štěstěna se nakonec přiklonila týmu, který měl trochu navrch. Díky soupeři a rozhodčím za zápas.
51:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Eliška Hladíková, asistoval #17 Aneta Kalivodová (7:8).
50:55
Vyloučen hráč #85 Nikola Dědková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
49:53
Samostatný únik Ševčíkové zneškodnila brankářka Zelená
46:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #13 Tereza Seifrtová (7:7).
46:25
Lípa po několika vteřin střílí dva góly a srovnává stav
46:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #67 Aja Bohatá, asistoval #85 Nikola Dědková (6:7).
46:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #84 Eliška Hladíková (5:7).
45:14
Lípa nepouští SKV ke střele a vyhazuje míček na druhou polovinu hřiště
44:09
Po crossové přihrávce SKV končí střela vysoko nad branou
43:57
Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
37:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #55 Lucie Kisugite, asistoval #7 Karina Grenová (5:6).
35:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #17 Aneta Kalivodová (5:5).
35:05
Vinohrady drží Lípu v obraném pásmu
33:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #88 Petra Pavlíková (5:4).
33:56
Lípa dává gól po přihrávce vzduchem
31:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:4).
31:50
Po 15 sekundách odpovídá Česká Lípa gólem
31:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Štěpánka Kolafová, asistoval #99 Natálie Jirková (3:4).
19:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Eliška Hladíková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (3:3).
19:25
Hladíková střelou z dálky v přesilovce srovnává stav
18:45
Vyloučen hráč #85 Nikola Dědková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
17:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #32 Nikola Trnková (3:2).
16:07
Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
15:19
12:50
12:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #67 Aja Bohatá (1:1).
09:17
Vyloučen hráč #7 Karina Grenová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #19 Karolína Snopová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Lucie Zelená; hráči v poli: Eliška Reischlová, Karina Grenová, Karolína Hošková, Karolína Snopová, Aneta Kalivodová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Aneta Slaná, Markéta Cháberová, Tereza Seifrtová, Petra Pavlíková, Lenka Ševčíková