0:3
2:2
- : -

Snipers Třebíč B - ASK Bystřice n.P. 5:6pn
3. Ondřej Pánek, 14. Jonáš Jansa, 15. Roman Prášek, 34. Jiří Marek, 37. Patrik Mladenov - 20. Dominik Novák, 26. Ondřej Pánek, 28. Aleš Sitař, 37. Josef Šilhán, 44. Lukáš Novotný, N František Hosa; rozhodčí: Vojtěch Jahoda - Michal Pazderník; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jakub Veselý ? - Mikuláš Haluška ?; po třetinách: 3:0, 0:3, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #93 František Hosa a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #58 Patrik Mladenov , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #23 Aleš Sitař , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #12 Ondřej Pánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #44 Josef Šilhán , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #66 Štěpán Janšta , ale gól nevstřelil.
43:04
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #35 Lukáš Novotný, asistoval #44 Josef Šilhán (5:5).
43:00
Obrovská šance když se do úniku dostal hráč Bystřice a měl volnou cestu, nakonec ale minul a míček skončil za branou.
39:55
Třebíč přesilovku nevyužila.
37:06
Vyloučen hráč #98 Matěj Hruška družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za bránění ve hře.
36:21
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #58 Patrik Mladenov bez asistence (5:4).
36:11
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #44 Josef Šilhán, asistoval #85 Radim Bárta (4:4).
33:15
Jiří Marek krásně zakončuje pod pravou rukou gólmana Bystřice.
33:01
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Jiří Marek, asistoval #18 Roman Prášek (4:3).
30:00
30:00
29:59
Do třetí třetini se jde za vyrovnaného stavu.
28:35
Bystřice využila přesilovku a srovnává na 3:3
27:25
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #23 Aleš Sitař, asistoval #85 Radim Bárta (3:3).
26:29
Vyloučen hráč #77 David Ferda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
25:59
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #12 Ondřej Pánek (3:2).
25:57
Veselý znovu vyráží maskou
19:45
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #97 Dominik Novák, asistoval #44 Josef Šilhán (3:1).
19:09
Veselý znovu deptá střelce Bystřice.
15:50
Třebíč vstupuje do druhé třetini s náskokem tří branek.
15:00
15:00
14:47
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #18 Roman Prášek, asistoval #86 Jiří Marek (3:0).
14:30
Třebíč se dostává na rozdíl dvou branek.
13:36
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #40 Jonáš Jansa bez asistence (2:0).
13:00
Veselý vyrazil maskou míček do rohu hřiště.
08:50
Haluška zatím drží Bystřici.
03:15
Třebíč se dostává po rychlé akci do vedení.
02:23
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #40 Jonáš Jansa (1:0).