1:2
6:1
- : -

Wizards SO Praha 10 - SK BIVOJ LITVÍNOV 9:6
5. Tomáš Branžovský, 18. Martin Lazárek, 38. David Bouda, 42. David Bouda, 45. Karel Smutný, 48. Sebastian Maxa, 54. Martin Rossi, 58. Martin Lazárek, 60. Karel Smutný - 11. Radek Fejfar, 12. Jaroslav Rybka, 13. Zdeněk Fanta, 27. Martin Marek, 31. Martin Strejček, 56. Radek Fejfar; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 6 - Matěj Chabr 11; po třetinách: 2:3, 1:2, 6:1;
Komentář domácích:
Nepříznivý vývoj zápasu jsme dokázali zvrátit a vybojovat vítězství. Důležitý vstup do série. Děkujeme za podporu divákům.
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes byl určitě soupeř k poražení, bohužel jsme v závěru udělali až příliš mnoho chyb ve středním pásmu. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:45
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (9:6).
59:45
Špatná komunikace v týmu hostí končí gólem Wizards
58:38
Litvínov bez brankáře
57:19
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #12 Martin Rossi (8:6).
57:19
Lazárek s přehledem pojistil Wizards
55:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #43 Radek Fejfar, asistoval #18 Josef Jupa (7:6).
53:23
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #12 Martin Rossi, asistoval #13 Petr Krob (7:5).
47:13
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (6:5).
47:13
Maxa skočil do brány a dává gól
46:00
Zápas se začíná vyostřovat
44:53
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #7 Filip Müller (5:5).
44:53
Muller nádherná asistence.
43:00
Bouda s naprostým přehledem v rozehrávce. Úsměv z tváře mu po jeho velkém vzoru nezmizel.
41:35
Gól v přesilovce, rarita
41:27
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (4:5).
39:41
Vyloučen hráč #18 Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:41
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #20 Jiří Kohoutek (3:5).
37:41
Precizně rozehraná standartní situace končí gólem
35:16
únik Branžovského byl zastaven faulem
31:24
Křivonoska se protahuje, přichází jeho chvíle.
30:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #22 Jaroslav Rybka (2:5).
30:00
Kaprhálovi je očividně zima, přichází na řadu termo.
29:19
Smutný netrefil prázdnou bránu. Velká škoda pro Wizards
27:39
Kohoutek střílí mimo.
26:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (2:4).
25:46
Smutný našel svíci a jen těsně míjí tyč.
20:01
Wizards začínají druhou třetinu pouze ve 3 hráčích v poli.
20:00
Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:5
20:00
18:39
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:36
Dlouhý výhoz Chabra zavařil obraně Wizards
17:21
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek z trestného střílení (2:3).
17:21
Netřeba dalšího komentáře. Branžovského svíce byla zachycena vysokou holí jednoho z obránců hostů, Lazárek následně učebnicově proměnil.