3:2
2:2
- : -

Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 8:6
5. Anežka Hradcová, 15. Michaela Bauerová, 17. Bára Klikarová, 21. Michaela Bauerová, 32. Anežka Hradcová, 40. Aneta Hlušičková, 49. Bára Klikarová, 59. Michaela Bauerová - 13. Janika Kerzelová, 16. Kristina Zlatníková, 32. Nicol Jakešová, 36. Nicol Jakešová, 50. Nicol Jakešová, 53. Kristina Zlatníková; rozhodčí: Jaroslav Verner - Dominik Hrubý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Adéla Trnková 30 - Šárka Černá 25; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:2;
Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér):
Na konec sezóny krásný vyrovnaný zápas. Dnes velká pochvala holkám za produktivitu. To co jsme si vytvořili, to tam spadlo. Děkuji soupeři za bojovný výkon do posledního střídání a přeji šťastnou cestu domů a hodně zdaru do play-off.
Komentář hostů Šatalíková Karolína (Trenér):
Těžko můžeme chtít vyhrát, když začneme bojovat posledních 5 minut zápasu. Soupeřky zaslouženě berou tři body, když nám daly lekci z produktivity a hlavně z chuti ze hry a nasazení. Děkujeme za hru.
60:00
Střely ve 3. části: 13:13
60:00
59:15
Bauerová kompletuje hattrick a Trnková vytahuje míček z čáry.
58:12
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
58:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (8:6).
57:41
Skvělé momenty na obou stranách. Ani nevím, co napsat první. Zákroky Trnkové, Černé.
56:02
Ve čtyřech se Startu daří dostat se k šanci, ale obrana Akedmie je připravená na vše.
55:34
Další přesilovka domácích. Copak nám přinese?
54:57
Vyloučen hráč #8 Nela Bretschneiderová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
54:45
Kunratice cítí šanci a střílí ze všech možných pozic.
53:37
Teď měla Trnková honě práce se skákavým balónem. Nakonec ji pomohla maska.
52:28
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #17 Kateřina Sojková (7:6).
51:29
Tři střely za minutu. Tak by se dal hodnotit útok přes osu v podání Akademie. černá měla spoustu práce. Zůstala na kolenou a tím zachránila svou branku.
50:26
Rozhodčí Verner a Hrubý. Oba dva dlouholetí zkušení sudí a hráči. Jejich pískání je opravdu jako z učebnice.
49:58
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #87 Nicol Jakešová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (7:5).
48:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #38 Bára Klikarová, asistoval #97 Anežka Hradcová (7:4).
47:00
Tlak akademie neustává. Hlušičková sice míjí prázdnou bránu, ale my jí to odpustíme.
45:23
Na hřiště opět vbíhá trio Hlušičková, Bauerová, Skřivánková. Uvidíme gól?
43:56
Je vidět, že v kabině proběhlo klasické "Dohrajeme to v klidu, ale góly chceme dát!" . Oba dva týmy si dobře rozmyslí každý krok na ploše.
41:53
"Míša vytáhne podhroty dolů." Nyní známe taktiku trenéra domácí týmu Honzi Kovačíka. Bauerová to zvládá skvěle.
40:23
Třetí třetina. Copak nám přinese? Góly? Nájezdy? Vyloučení? Pojďme to spolu zjistit.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:11
40:00
39:08
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (6:4).
37:59
Šnajberková zkouší svoje mířidla a usoudila, že si bude muset srovnat čepel. její střela končí o dva metry mimo.
37:07
Kerzelová střílí na šibenici, ale raketa měla moc paliva a vzala to moc vysoko.
35:59
Jsem velice potěšen Vašimi komentáři k zápasu, které mi posíláte skrze sociální sítě. Ubezpečuji Vás, že to dělám rád a budu v tom pokračovat. Díky!
35:01
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #87 Nicol Jakešová bez asistence (5:4).
33:43
Vacardová po vzoru Bauerové točí křídla Startu, když se holky ve žlutém skoro srazily, Vacrdová uznala, že je čas střídat a na plochu opět vbíhá Bauerová.
32:50
Sojková se po ose dostala do střelecké pozice , ale nezvedla hlavu, a tak její střela bouhla o mantinel za brankou.
32:16
Bauerová prahne po hattricku.
31:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Anežka Hradcová, asistoval #45 Michaela Bauerová (5:3).
31:30
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #87 Nicol Jakešová, asistoval #32 Klára Němcová (4:3).
30:42
Neskutečná Bauerová. O mantinel si obhodila jendu hráčku, stahovačkou druhou a opět jde sama na Černou a ta musela skočit hodně daleko, aby zabránila brance.
29:35
Zápal, chuť vyhrát, urputnost. To vše jsme byli schopni vidět od zapisovatelského stolku při souboji čtyř hráček přímo před námi.
28:30
Míša Bauerová točí křídla Startu jako mlýnský kámen. Jednou nahoru, jednou dolů.
27:18
Jakešová sáhla do backhandu Hradcové a vysílá se na bránu Trnkové, ale pálí mimo.
26:39
Míše to dnes pálí.
25:12
Bretschneiderová blokuje střelu vlastní hráčky a utíká pro kulatý nesmysl do rohu, kde ji holky z bolky zdvojily, ale Němcová se z toho dostala a opět Trnková musí sáhnout na kuličku.
24:17
Střela Němcové zase končí ve stehnech bránících hráček Akademie.
23:10
Start se tlačí do brány, Trnková svou síť nechce nechat rozvlnit a skáče z tyče na tyč jako hladový tygr.
21:12
Za Trnkovou zvoní tyč a protiútok Akademie znovu prověřuje Černou.
20:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (4:2).
20:24
Míša Bauerová zachytila nahrávku na ose, běží sama na Černou a dává gól.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:12
20:00
19:30
Končí nám první třetina tohoto vyrovnaného zápasu. Diváci jsou spokojení s výsledkem i se hrou a tleskají výkonu obou družstev.
18:44
Trnková nyní schytala pár ran florbalkou přes prsty, ale rozhodčí si toho všiml a zastavil hru. Po ujištění, že je Adéla v pohodě, hra pokračuje.
18:07
Černá vytahuje ruku nad břevno a zachraňuje další raketu.
16:45
Skřivánková zůstala po útoku na osu ležet na zemi, ale nic jí není a hra pokračuje dalšími utoky na obě strany.
16:27
15:39
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #12 Sabina Šnajberková (2:2).
14:57
Černá si neuvědomila svou sílu v paži a hází přes půlící čáru.
14:42
Trnková hasí další ztrátu míčku za brankou.
14:17
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #19 Nela Bártová (2:1).
12:59
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #19 Janika Kerzelová bez asistence (1:1).
12:20
Klikarová opět zkouší Černou, ale bez úspěchu.
11:20
První přesilovka dnešního utkání končí bez gólu.
10:41
Hlušičková zkouší betony Černé. Bez úspěchu.
10:01
Tlak Akademie v přesilovce brzdí obrana Startu.
09:26
Vyloučen hráč #50 Alžběta Pěnkavová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
08:38
Klikarová zkouší střílet, ale zblokovaná střela se odráží za branku.
05:01
Na ose hřiště bylo horko po seknutí a ponechané výhodě, avšak střela Rojíčkové končí ve změti stehen.
04:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Anežka Hradcová, asistoval #38 Bára Klikarová (1:0).
03:40
Kolomazníková si nezpracovala kulatý nesmysl, Trnková skáče, míček se kutálí a je z toho nebezpečná situace, kterou hasí Hradcová.
01:22
Sojková jako první v zápase otevírá střeleckou sezónu na Trnkovou, ale raketa míří za bránu.
00:01
Utkání nám začalo v přátelském duchu a Kunratice se snaží tlačit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Janika Kerzelová, Sabina Šnajberková, Kristina Zlatníková, Kateřina Sojková, Nela Bretschneiderová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Adéla Trnková; hráči v poli: Daniela Vokálková, Michaela Bauerová, Kateřina Skřivánková, Nela Bártová, Aneta Hlušičková