2:4
1:0
0:0

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4pn
8. Marek Matejčík, 25. Marek Matejčík, 32. Jakub Hubálek, 49. Marek Matejčík, N Jiří Besta - 31. Marek Vávra, 34. Ondřej Vošta, 35. Marek Vávra, 37. Daniel Eremiáš; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 221; zásahy brankářů: Lukáš Souček 14 - Karel Hodík 22; po třetinách: 1:0, 2:4, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #77 Daniel Eremiáš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #88 Jiří Besta a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #84 Petr Majer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #17 Jan Šebesta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #53 Marek Bräuer a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #95 Michal Podhráský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #55 Jakub Hubálek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #14 Ondřej Vošta , ale gól nevstřelil.