1:4
2:1
0:0

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 7:6pn
9. Tomáš Smolka, 17. Tomáš Nushart, 17. Michal Strachota, 32. Tomáš Nushart, 57. Miloš Tyl, 58. Tomáš Nushart, N Michal Strachota - 14. Jakub Bohuslávek, 22. Tomáš Chroust, 25. Matyáš Bachmaier, 31. Marek Pixa, 39. Dominik Janda, 55. Ondřej Papoušek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 213; zásahy brankářů: Daniel Váradi 16 - Marek Macík 24; po třetinách: 3:1, 1:4, 2:1, 0:0;
Komentář domácích Závora Miroslav (Trenér):
Komentář hostů Hovořák Martin (Trenér):

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #78 Michal Strachota a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #23 Ondřej Papoušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #78 Michal Strachota a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #9 Dušan Přívara , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #4 Tomáš Nushart , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #63 Miroslav Šnajdr a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #23 Jan Zavadil a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #29 Jakub Bohuslávek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #10 Daniel Nicklas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #10 Matyáš Bachmaier a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #7 Miloš Tyl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #23 Ondřej Papoušek a vstřelil gól.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 4:4
70:00
69:27
Vyloučen hráč #4 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
67:44
Domácí přesilovku nevyužili
65:33
Vyloučen hráč #28 Aleš Höffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
64:16
Tyl mohl rozhodnout, netreful branku
62:17
Kladno trpělivě rozehrává
60:01
Stejně jako včera uvidíme prodloužení, uvidíme, zda to tentokrát domácí zvládnou lépe
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 9:4
60:00
57:14
DOmácí měli dobrou standartku na kterou šli v šesti, dlouho si jí však neužili, Nushartovi totiž stačila vteřina aby ranou k tyči srovnal
57:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart bez asistence (6:6).
57:12
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
56:04
Gól naděje pro domácí, Tyl vydoloval míček ve skrumáži na středu a bombou snižuje
56:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miloš Tyl, asistoval #78 Michal Strachota (5:6).
55:45
Smolka pouze do boční sítě
54:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #41 Marek Pixa (4:6).
54:00
Šest minut do konce a domácí stále ztrácí jednu branku
51:46
Výborně se teď vrátil Běloch
49:44
Běloch na poslední chvíli odpálil míček před Bachmaierem, který by jinak šel sám na branku
38:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:5).
36:30
Nushart našel Hurta, ten míček ve vzduchu sice trefil, ale mimo branku
34:13
Klápa nikým neatakován branku netrefil
31:58
Velimi rychle využitá početní výhoda, Strachota s Nushartem si zopakovali spolupráci z první přesilovky a máme opět vyrovnáno
31:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #78 Michal Strachota (4:4).
31:43
Vyloučen hráč #9 Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
30:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (3:4).
24:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #72 Dominik Janda (3:3).
21:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (3:2).
21:43
Vyloučen hráč #71 Martin Krejčí družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
16:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota z trestného střílení (3:1).
16:53
Nushart ranou z pravého křídla přesilovou hru využívá
16:52
16:25
Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
14:31
Chroust tečoval těsně mimo karlovarskou branku
13:15
Máme vyrovnáno, Bohuslávek parádní střelou z půlky trefuje přesně pod břevno, Váradi měl zalkrytý výhled a nemohl tak nic dělat
13:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #23 Ondřej Papoušek (1:1).
12:20
Rána Zavadila těsně vedle
10:40
Od začátku je v zápase hodně emocé, oba týmy se snaží vytvořit tlak na rozhodčí
08:21
Smolka podobně jako včera slaví úspěch dobře rozehranou standartní situací a tvrdou ranou
08:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Smolka, asistoval #8 Matěj Korbel (1:0).
07:35
Strachota musel zatáhnout za záchranou brzdu a síly se vyrovnají
07:24
Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
06:40
Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.