5:1
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice 13:4
1. Klára Horčičková, 3. Veronika Mrázková, 8. Lucie Majerová, 10. Klára Horčičková, 11. Michaela Sabolová, 20. Klára Folková, 28. Sára Endlicherová, 33. Gabriela Vaculová, 41. Veronika Mrázková, 45. Tereza Dvořáková, 56. Klára Horčičková, 57. Valentýna Zerzánová, 60. Kateřina Čočková - 27. Anna Klvačová, 29. Apolena Polenská, 30. Zuzana Žampachová, 48. Lucie Oujezdská; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 2, Kristýna Keclíková 11 - Klára Makyčová 27, Anna Nováková 0; po třetinách: 6:0, 2:3, 5:1;
Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér):
Těžký zápas, oceňuji aktivní hru soupeře, který nás po celý zápas nutil k pohybu a odpovědné hře. Dokázal využít naše chyby, 4 góly a minimálně stejný počet tyček je na můj vkus a kvalitu naší obrany docela dost. Z toho se musíme poučit, v play off bychom na to mohli doplatit. Uvidíme, zda se s Židenicemi potkáme v prvním kole vyřazovacích bojů... Děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
PS: zcela mimo tento zápas - chtěl bych vyjádřit podporu Ukrajině v boji s ruskými okupanty. Vyměnil bych všechny sportovní úspěchy za mír a klid v (nejen) této oblasti... pevné věřím, že rozum zvítězí a snad se jednou potkáme s družstvy ze svobodné Ukrajiny na florbalovém hřišti...
Komentář hostů Stará Šárka (Trenér):
Zápas byl ve vysokém tempu. První třetinu jsme bohužel nezvládli pokrýt střed velkého brankoviště odkud padla většina branek. Druhá třetina byla z naší strany nejlepší. Ve třetí třetině nám již došly síly a nepodařilo se nám proměnit vytvořené šance. Holky odmakaly celých 60minut i když to podle výsledku tak nevypadá. Soupeř se prezentoval velmi dobrou hrou a přejeme mu hodně štěstí v play off.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
59:51
Hosté si berou oddechový čas a ukazují Olomouci ještě poslední útok na bránu domácích.
59:00
Timeout K1 Florbal Židenice
59:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková, asistoval #63 Veronika Mrázková (13:4).
59:00
Střídání brankáře. Nový brankář #6 Anna Nováková družstva K1 Florbal Židenice
58:09
Olomouc dále útočí na kasu. Makyčová připravena.
56:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #67 Anna Ševčíková (12:4).
56:53
Zerzánová udělala kličku před Makyčovou a umístila míček do odkryté brány.
55:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková bez asistence (11:4).
55:06
Horčičková poslala míček ke kase, přeletěl nohu Makyčové a končí za čárou.
54:08
Klvačová u míčku, který ale letí mimo bránu Keclíkové.
52:49
Dvořáková vybojovala v souboji na středu míček a míří kupředu.
51:32
Keclíková si díky střele Veselé připisuje další zákrok.
50:44
Oujezdská trefuje tyčku.
49:27
Hlaviznová vybojovala míček u mantinelu a poslala jej k bráně, k Makyčové se ale nedostal.
47:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Lucie Oujezdská, asistoval #4 Zdeňka Vlachová (10:4).
47:44
Střelu Oujezdské gólmanka ve výskoku nevychytala.
46:58
Maderová míří ke kase. Příliš blízko k Makyčové přes obranu však nepronikla.
45:57
Hlaviznová nachystaná před Makyčovou. Nahrávky od spoluhráček se však nedočkala.
44:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #23 Tereza Dvořáková bez asistence (10:3).
44:41
Dvořáková ukradla balónek na soupeřově půlce a bez problému jej zasadila do kasy.
43:37
Zerzánová kroužila před židenickou bránou, nakonec však neúspěšně.
41:13
V soubojí Hlaviznová x Vlachová, Hlaviznová rychlejší. Neumožnila hostům proniknout ke Keclíkvé.
40:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #67 Anna Ševčíková (9:3).
40:13
Ihned z počátku třetiny se Mrázková trefuje za záda Makyčové střelou na bližší tyč.
40:01
Buly vyhrávají Židenice a zahajují třetí třetinu.
38:40
Čočková s přehledem zastavuje útočnou akci Židenic.
37:52
Nezdařená rozehrávka Dvořákové končí u soupeře.
37:04
Domácí nahráli hostům, kteří vyrazili do protiútoku. Obrana je však připravena.
36:19
Logrová nahrává před kasu, Majerová před Makyčovou míček ztrácí.
35:42
Židenice vyhazují míček z obranného pásma.
34:50
Po souboji u mantinelu odváží Majerová míček do bezpečí.
32:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #14 Kristýna Keclíková (8:3).
32:46
Po výhozu Keclíkové se dostala Vaculová k židenické brance a zakončila k tyčce.
32:25
Gólmance Židenic po střele Maderové zazvonila u uší tyčka.
31:48
Střela Dvořákové míjí bránu a končí za mantinely.
29:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová bez asistence (7:3).
29:11
Polenská sama před gólmankou ze vzduchu umístila backhandem k tyčce míček do olomoucké brány a následně i Žampachová po samostatném úniku položila gólmanku backhandovou kličkou a nekompromisně zakončila.
28:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Apolena Polenská, asistoval #18 Michaela Sabolová (7:2).
27:32
Timeout FBS Olomouc
27:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Sára Endlicherová, asistoval #49 Kateřina Čočková (7:1).
27:32
Endlicherová si položila gólmanku a poslal míček po zemi k tyčce přímo do brány.
27:32
Olomouc si bere oddechový čas a chystá další útočné akce na židenickou kasu.
26:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (6:1).
26:40
Klvačová vymetla šibenici a vstřeluje první gól do olomoucké brány.
25:27
Domácí omylem nahráli Žampachové, která však vzápětí rychlým zásahem obránkyň přišla o míček.
24:29
Hlaviznová nahrává Vaculové a rozjíždí další útočnou akci. Zakončit se jim však nepodařilo.
23:42
Zerzánová těsně před kasou netrefuje míček.
23:03
Maderová komplikuje rozehrávku hostů.
22:06
Střela Folkové těsně míjí bránu Makyčové.
20:47
Olomouc vystřídala gólmanku, která si hned připisuje první zákrok.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny ovládla Olomouc.
19:52
V posledních sekundách první třetiny Olomouc nadále útočí na bránu Makyčové.
19:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #51 Klára Folková, asistoval #23 Tereza Dvořáková (6:0).
19:13
Folková se krásně uvolnila na středu a po přesné nahrávce zakončia do prázdné brány.
18:56
Vaculová nezpracovala nahrávku před židenickou bránou.
18:04
Zerzánová překazila snahu Perutkové proniknout ke kase.
16:15
Nyní se Židenice znovu dostaly do útočného pásma, v koncovce však neuspěly.
15:03
Židenice se opět dostaly do protiútoku. Olomouc byla však rychlejší a ke střele na Hodulíkovou tak ani nedošlo.
14:21
Nyní protiútok Klvačové, který zastavuje obrana a poté s přehledem i Hodulíková.
13:44
Většina akcí se stále odehrává na polovině Židenic.
13:13
Nezdařená rozehrávka Veselé končí u Olomouce.
12:50
Olomouci se nedaří rozehrát a dostat se před Makyčovou.
11:39
Čočková těsně před bránou Makyčové nezpracovala nahrávku a míček končí na hokejce Židenic.
10:27
Vlastní branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #18 Michaela Sabolová (5:0).
10:27
Míček z hokejky Sabolové omylem končí za zády vlastní gólmanky, čímž přispěla ke zvýšení olomouckého náskoku.
09:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (4:0).
09:17
Horčičková po nahrávce Hlaviznové sama prošla přes jednu hráčku a akci zakončila k přední tyči.
09:07
Klvačová omylem nahrála Hlaviznové, která míří kupředu.
08:12
Další snaha Klvačové proniknout k olomoucké kase, obrana ji však příliš daleko nepropustila.
07:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Lucie Majerová, asistoval #71 Klára Horčičková (3:0).
07:01
Majerová se vyskytla sama před Makyčovou a trefuje odkrytou bránu.
06:24
Žampachová se probojovala až nebezpečně blízko před Hodulíkovou, která však zasahuje.
05:43
Zerzánová vybojovala míček u mantinelu a míří ke kase, obrana Židenic však zavčas zasahuje.
04:45
Další rozehrávka Olomouce končí střelou Dvořákové. Makyčová připravena.
04:09
Olomouc se drží v útočném pásmu.
02:49
Mrázková se probojovala sama před gólmanku a napodruhé vstřelila míček za záda Makyčové.
02:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková bez asistence (2:0).
00:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (1:0).
00:49
Hned v první minutě umístila Horčičková tečovanou střelu přímo do brány hostů a zahajuje skóre dnešního utkání.
00:37
Olomouc ubránila první útočnou akci na bránu Hodulíkové.
00:01
Vítáme vás u dnešního zápasu mezi týmem FBS Olomouc a K1 Florbal Židenice. Utkání bylo právě zahájeno, úvodní buly ovládla Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Klára Makyčová; hráči v poli: Michaela Sabolová, Zuzana Žampachová, Anna Klvačová, Lada Andrýsková, Adéla Poláchová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Kateřina Čočková, Lada Logrová, Veronika Mrázková, Anna Ševčíková, Valentýna Zerzánová