4:0
2:0
- : -

Tatran Střešovice - BLACK ANGELS 9:1
5. David Šimek, 11. Ondřej Němeček, 18. Martin Šindelář, 35. Marek Beneš, 36. Jonáš Kreysa, 37. Marek Beneš, 38. Martin Čermák, 51. David Šimek, 55. David Šimek - 11. Jakub Boček; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 396; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 21 - Ondřej Matiášek 9, Daniel Körber 6; po třetinách: 3:1, 4:0, 2:0;
60:02
Pro dnešní zápas je to vše, budeme se těšit opět zítra; stejné místo, stejný čas. Děkuji za pozornost a budu se těšit příště napočtenou.
59:55
Obuškevič spálil šanci, v podstatě poslední v dnešním zápase. Tatran získává první bod v sérii.
58:40
Oba brankáři teď ukazují svůj um. Nejprve Kříž vytáhl míček z dresu, následně Körber nadvakrát natažen na boku hasil gólové šance.
57:08
T. Hanák trefuje náruč Kříže.
55:49
Bleci opět zkouší hru v šesti.
54:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek bez asistence (9:1).
54:30
Do prázdné branky se trefuje Šimek, který tímto gólem uzavírá svůj hattrick. 9:1
53:48
Šindelář "propagační" střelou netrefil prázdnou branku.
53:32
Körber opět na střídačce.
51:42
Hromada zastoupil gólmana, Körber se mezitím vrátil zpět.
50:40
Hosté jsou v šesti.
50:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek bez asistence (8:1).
50:31
Šimek sólovkou navyšuje náskok Tatranu na 8:1. To pro hosty nevypadá vůbec dobře.
50:17
Na dnešní utkání si našlo cestu 396 diváků. Děkujeme!
49:21
Hromada po oběhnutí branky nevsítil gól.
48:47
Kreysova nepřipravená střela byla zblokována.
48:20
R. Hanák nenašel skulinu mezi brankou a bránícím hráčem.
47:19
Hromada podseknul míček, který odletěl do zámezí.
46:40
Piskáček s Obuškevičem skončili po souboji oba na zemi.
45:35
Teď měl Kříž štěstí, že jeho vyražený míček zavčasu sebral spoluhráč.
44:58
Čermák nikým neohrožován ztroskotal na Körberovi.
43:57
Havlasovi vystavil stopku Ludvík.
42:10
Körber natáhnul ruku pro míček, jedná se tak dnes o jeho první kontakt s kulatým nesmyslem.
41:26
Sládeček na poslední chvíli strčil čepel do trajektorie míčku, ale zřejmě nečekal pokračování souboje.
40:22
Körbrovi v obranné činnosti vypomohl Ludvík.
40:01
Se změnou gólmana BA zahajujeme poslední třetinu regulérní hrací části. Buly pro Tatran.
39:56
M. Boček se ještě chopil míčku a dlouhým přeběhem hřiště trefil nastavenou čepel vracejícího se obránce v červenočerném dresu.
38:14
Tatran je stále aktivnější na balonku, i když se hosté snaží seč to jde.
37:10
A hned po timeoutu Matiášek připisuje další zákrok.
37:06
Timeout BLACK ANGELS
37:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #88 Martin Šindelář (7:1).
37:06
Gólů je teď tolik, až nestíhám zapisovat. Čerrmák dává sedmý gól a nutí Black Angels vybrat timeout.
36:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #71 Ondřej Němeček (6:1).
36:27
Tatran je při chuti, exekutor nájezdu se prosazuje při šestém gólu. 6:1
35:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (5:1).
35:22
Už zpět s Matiáškem ve svatyni se prosazuje jednociferná dvojice Kreysa - Tlapák (as.)
34:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš z trestného střílení (4:1).
34:53
Hosté se provinili a Beneš se postavil k nájezdu. Black Angels proti němu do brány nasadili Körbera, který ale kapituloval. Tatran zvyšuje na 4:1
33:15
Teď se Straka s Novotným nedomluvili a málem toho využilli domácí hráči. Míček však vyvezl ještě někdo z Black Angels a umožnil Křížovi se trochu protáhnout.
31:10
J. Boček se řítil přes celé hřiště a vypálil míček na vyjetého Kříže, který projektil zastavil botou. Další dorážky také zvládnul na jedničku.
25:57
Straka vypálil od středové čáry, Kříž tygrem vyráží míček, který by zřejmě gólem ani tak neskončil.
25:36
Bouček vyslal nepříjemnou střelu, která byla ještě tečována.
24:47
Sládeček těsně mimo.
23:22
Beneš přestřelil branku i hřiště.
23:00
Fotbalista Matiášek vyběhl z branky i brankoviště a vykopnul míček do autu.
22:34
Piskáček naskakuje zpět do hry, hosté přesilovku nevyužili.
22:20
Hromada z vrcholu oblouku minul zařízení.
21:05
Tlapák překazil křižnou přihrávku a vyrazil na zteč.
20:34
Vyloučen hráč #18 Bohumil Piskáček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
20:32
Hromadova střela přeskočila botu Kříže, následně se provinil Piskáček sekerou.
20:01
Buly do další třetiny si vybojovali Bleci.
19:59
Míček ale většinu času držel Tatran, a tak k ničemu významnějšímu nedošlo. Do další části jdeme za stavu 3:1 pro domácí tým.
19:00
Poslední minuta první třetiny, uvidíme, zda Black Angels ještě něco nevymyslí "do šatny".
17:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (3:1).
17:49
Po menších eskapádách a pádu Šindeláře se právě tento prosazuje mezi nohami Matiáška. Přesilovka využita, Tatran vede 3:1
16:54
Vyloučen hráč #97 Tomáš Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
16:54
T. Hanák tvrdil basu u střídačky Tatranu, ale počínal si nedovoleně. Domácí si mohou vyzkoušet přesilovku.
16:25
Havlas vyslal míček až skoro na tribuny.
15:42
Matiášek pod tlakem florbalek nedokázal udržet míček, čehož si ale všimli rozhodčí a nařídili výhodu pro Black Angels.
13:50
Pro nepřesnou Boučkovu střelu si došel Kříž za branku.
13:17
Matiášek si teď připisuje jeden zákrok za druhým, čímž notně cuchá nervy domácí střídačce.
12:55
Čermák do bot M. Bočka.
12:25
Havlas byl v souboji s Novotným vytlačen mimo hřiště, míček pro domácí.
11:14
Burian z výběhu trefuje hruď Kříže.
10:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (2:1).
10:42
Vyrovnaný stav netrval dlouho, když těsný jednogólový náskok Tatranu vrací Němeček.
10:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #7 Matěj Boček (1:1).
10:00
Brácha na bráchu. Matěj Boček přihrál Jakubovi, který zavěsil za Kříže.
09:46
Straka vypálil nepříjemnou střelu, která Křížovi vyskočila z dlaní. Následná dorážka nicméně nebyla úspěšná.
09:15
A. Bouček trefil hruď Kříže, který míček zalehává a následně vyhazuje ke spoluhráčům.
08:37
Beneš do bloku.
08:14
Oba kotle fanoušků se starají o skvělou atmosféru.
07:32
Kreysa pálil do připraveného Matiáška.
06:57
Fryš už už málem vyrovnal, ale skvělý Kříž v letu na poslední chvíli míček chytil.
05:27
Kříž lapá ne úplně zřetelný míček.
04:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #32 Martin Čermák (1:0).
04:09
Až po devíti vteřinách jim přání plní Šimek a otevírá dnešní gólový účet.
04:00
Domácí fanoušci se dožadují gólu, ale zatím na něj nedošlo.
01:57
T. Hanákovi se zamotal míček mezi nohami. Kříž mohl být v klidu.
00:28
Piskáček první střelou zápasu míjí branku.
00:01
Úvodní buly prvního čtvrtfinálového zápasu získávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Martin Obuškevič, Filip Neklan, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Marek Beneš, Filip Eliáš, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas
00:00
Krásné sobotní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár okamžiků odehraje úvodní kolo play-off Livesport Superligy. Tatran si jako druhý tým v základní části soutěže vybral za soupeře Black Angels, kteří v osmifinále porazili Otrokovice. Zápas si můžete jako již tradičně užít buď přímo v hale za dodržení aktuálně platných vládních nařízení, nebo přes video/online přenos.
00:00
Říká se, že play-off je "jiná soutěž". Domácí Tatran v základní části svého soupeře pokaždé porazil (9:6 na půdě hostů, 10:2 doma v Řepích), ale to pro vývoj utkání nemusí vůbec nic znamenat, protože v play-off oba týmy začínají "od nuly" a pro postup do semifinále je potřeba vyhrát celkem čtyřikrát. Zároveň nás čeká pražské derby, tedy můžeme očekávat poměrně početnou návštěvu na zápasech a skvělou atmosféru. Nechme se překvapit, kdo dnes vybojuje první bod do série.
00:00
Do zahájení zápasu máme několik minut, a tak vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu u sledování zápasu.