2:1
3:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 11:3
12. Jan Huleš, 14. Tomáš Mastný, 17. Jan Huleš, 18. Jakub Šedivý, 20. Matyáš Moller, 20. Lukáš Netrh, 26. Patrik Med, 37. Patrik Med, 57. Marek Fuchs, 58. Adam Stejskal, 59. Jakub Šedivý - 11. David John, 22. Vojtěch Slavík, 55. Martin Prokopec; rozhodčí: Matěj Novák - Václav John; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Patrik Urban 10 - Jan Kolínek 13, Alois Švabčík 7; po třetinách: 6:1, 2:1, 3:1;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
V zápase jsme herně dominovali, zradila nás ale finální a předfinální fáze, mohli jsme dát gólů o mnoho více. Základní část je za námi - když jsme byli v plné sestavě, tak jsme žádný z zápasů neprohráli. Herně to byl od prvního zápasu určitě pokrok veliký. Uvidíme, co nás naučí play off a kdo si nás vybere. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Smolka Jan (Trenér):
Dnešní utkání poznamenala špatná první třetina. Soupeř nám dal lekci v proměňování šancí. Ve druhé třetině se naše hra výrazně zlepšila, avšak soupeř si výsledek zkušeně pohlídal. Polovinu poslední části jsme hráli nejlépe, ale bohužel postupně hráči mentálně odešli. Gratuluji soupeři k vítezství a hodně štěstí ve vyřazovací části.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
58:25
Vyloučen hráč #90 Mikuláš Mazanec družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
58:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (11:3).
58:16
A další gól Slávie
57:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (10:3).
56:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (9:3).
56:15
Slávie opět rychle odpovídá na gól.
54:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec bez asistence (8:3).
54:06
Po špatné přihrávce se Prokopec dostal až k brance Urbana kterého podstřelil
53:23
Karlovým Varům se nepodařilo využít přesilovky.
52:23
Slávistická obrana zatim drží balónek před brankovou čárou
51:23
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Alois Švabčík družstva FB Hurrican Karlovy Vary
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:3
40:00
39:37
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
39:37
Vyloučen hráč #77 Vojtěch Bigas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #44 Matyáš Moller (8:2).
30:45
Vyloučen hráč #69 Josef Terla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
30:10
Rozhodčí má opět ruku na hoře a to znamená že slávka bude hrát další přesilovku
25:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #37 Adam Stejskal (7:2).
25:52
Po Stejskalově přihrávce Med zakončil do prázdné Karlovarské branky
21:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #38 David Pudil (6:2).
19:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (6:1).
19:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #37 Adam Stejskal (5:1).
19:13
Slávie ke konci třetiny zvyšuje svůj náskok o další gól.
17:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #97 Tobiáš Franc (4:1).
17:27
Slávie střílí další gól
16:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #37 Adam Stejskal (3:1).
16:22
Slávie nakonec využívá přesilovku a dostává se tak do dvou brankového vedení.
15:09
Vyloučen hráč #11 Michal Hůla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
13:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #63 Tomáš Mastný, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (2:1).
11:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #45 Michal Fuchs (1:1).
11:14
 Slávie  drží Karlovy Vary pod velkým tlakem
10:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #81 David John bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Novák a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Kolínek; hráči v poli: Ondřej Kalach, Martin Tvrdek, Marian Geťko, Jan Mašát, Ondřej Ančinec
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Adam Stejskal, Patrik Med, Matyáš Moller, Michal Fuchs, Jan Huleš