1:0
1:0
- : -

Panthers Praha - Florbalová akademie MB 3:0
11. Šárka Hromková, 35. Klára Schmiedová, 59. Šárka Hromková; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kateřina Macounová ? - Klára Šimonová ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:0;
Komentář domácích Nováková Andrea (Asistent trenéra):
V dnešním utkáním jsme dokázaly proměnit vytvořené šance a byly jsme větší část na míčku. Holky předvedly skvělý výkon, který umí. Chtěly bychom na to navázat zítra. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér):
V minulém zápase jsme těžili ze skvělé produktivity. Bohužel dnes to byl pravý opak. Soupeře branka byla snad "zakletá". V utkání jsme byli aktivnější a vytvořili jsme si několik krásných příležitostí. Bohužel kontaktní branka, která by utkání zdramatizovala nepřišla. Děkuji soupeři za hezké závěrečné utkání základní části.
60:00
58:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #53 Agáta Saffertová (3:0).
57:00
Skvělý zákrok domácí golmanky!
54:30
Vyloučen hráč #22 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:30
Brankářka hostí svým zákrokem podržela svůj tým na rozdílu 2 gólů.
40:00
40:00
36:03
Domácí hráčka s číslem 3 se po bolestivém pádu za doprovodu zdravotníků zvedá a odchází z hrací plochy.
34:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #9 Lucie Retová (2:0).
33:50
Vyloučen hráč #3 Daniela Vokálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
30:50
Tým domácích zvládl ubránit přesilovku.
28:35
Vyloučen hráč #28 Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:05
Hráčka týmu hostí s číslem 30 se po tvrdém zákroku zvedá a za pomoci doprovodu opouští hrací plochu.