0:1
1:0
- : -

Kanonýři Kladno B - SK Kladno Raisins 2:1
3. Jakub Šoch, 35. Tomáš Ureš - 14. Norbert Hink; rozhodčí: Tomáš Novák - Martin Preclík; vyloučení: 2 + Vojtěch Petr OS:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Milan Horáček ? - Petr Tlustý ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:0;
36:00
34:27
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #73 Tomáš Ureš bez asistence (2:1).
33:38
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Petr družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování.
33:38
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Petr družstva Kanonýři Kladno B - osobní trest.
30:19
Kanonýrskou ofenzivu se klubu Raisins podařilo zažehnat, kanonýři však stále mají převahu na míčku.
30:00
Při třetí třetině zápasu je kladenské derby stále nerozhodné. Kanonýři však drží míček na soupeřově polovině.
24:00
24:00
18:25
Vyloučen hráč #33 Štěpán Křeček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:38
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #3 Norbert Hink, asistoval #25 Jakub Kožar (1:1).
12:00
12:00
06:44
Vyloučen hráč #64 Pavel Henzelín družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za sekání.
02:37
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #96 Jakub Šoch, asistoval #27 Michal Kramoliš (1:0).