1:0
4:0
- : -

Panthers Praha - SK BIVOJ LITVÍNOV 9:2
4. Dominik Novotný, 7. David Beneš, 8. David Beneš, 12. Ondřej Pokorný, 21. Šimon Jelínek, 32. Ondřej Pokorný, 34. Dominik Novotný, 39. Samuel Hron, 40. Jakub Nový - 7. Erik Kocur, 13. Jakub Larson; rozhodčí: Matěj Novák - Jiří Čížek; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Filip Vágner 20 - Lukáš Mašek 22; po třetinách: 4:2, 1:0, 4:0;
45:00
Střely ve 3. části: 9:7
45:00
39:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Jakub Nový, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (9:2).
38:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #17 Matyáš Uher (8:2).
33:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Dominik Novotný, asistoval #28 Vojtěch Ježek (7:2).
31:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Ondřej Pokorný, asistoval #28 Vojtěch Ježek (6:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:9
30:00
20:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #81 David Beneš (5:2).
19:49
Vyloučen hráč #14 Lukáš Balín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:6
15:00
14:03
Vyloučen hráč #13 Štěpán Vrzák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
12:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Larson bez asistence (4:2).
11:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Ondřej Pokorný, asistoval #22 Jakub Nový (4:1).
08:48
Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
07:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #28 Vojtěch Ježek (3:1).
06:54
06:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #70 Josef Leština (2:1).
06:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #26 Šimon Jelínek (2:0).
05:45
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #70 Josef Leština.
03:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Dominik Novotný, asistoval #17 Matyáš Uher (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Novák a Jiří Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Lukáš Balín, Jan Jupa, Matěj Hruštinec, Jakub Zeman, Erik Kocur