1:1
0:2
- : -

TJ Centropen Dačice - FBC ROKYCANY 3:4
2. Roman Sedlák, 8. Radovan Kubek, 33. Filip Šlápota - 12. Ondřej Váně, 34. Lukáš Bendek, 54. Tomáš Holeček, 54. David Kozelka; rozhodčí: Petr Kos - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 14 - Lukáš Nesét 34; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2;
Komentář domácích Černý David (Trenér):
Zápas jsme měli dlouho pod kontrolou, pak jsme se pět minut vyhajali a soupeř potrestal, co šlo. Jak příznačné pro naší sezónu. Na druhou stranu po hrůzostrašném začátku sezóny se náš tým zvedl a odehrál několik skvělých utkání. Od toho se odrazíme do příští sezóny a budeme zase silnější. Rád bych ještě podotknul, že až na jeden zápas je tato soutěž čistá a voňavá. Blahopřeji soupeři a přeji mu šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Štván Martin (Trenér):
Dvě a půl třetiny nás trápil problém poslední doby, a to proměňování šancí. Jsem rád, že jsme po včerejším náročném společenském večeru v podobě maturitního plesu našich mladíků našli síly na obrat zápasu a dotažení do vítězného konce. Děkujeme našim fanouškům za podporu v této sezóně a budeme se těšit v příštím roce. V poslední řadě bych chtěl popřát našim maturantům úspěšné složení zkoušek.
60:00
Střely ve 3. části: 16:7
60:00
54:45
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
53:50
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #17 Ondřej Váně (3:4).
53:47
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #51 Tomáš Holeček, asistoval #64 Jiří Levý (3:3).
33:52
Rokycany vyrovnávají na 3:3 a hned na to střílí další gól.
33:29
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #39 David Kozelka (3:2).
32:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #92 Roman Sedlák (3:1).
30:23
Filip Šlápota po návratu do hry skončil hned zpět na trestné.
30:13
Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
21:00
Morávek se vytočil před gólmana, ale střela míří pouze po zemi a  mimo brankový prostor
14:13
Vyloučen hráč #20 Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
13:40
Střela Sedláka soupeře před bránou, z dorážky Šlápota míjí bránu
12:40
Střelu Radovana Kubka vyráží Nesét rukou
11:03
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #20 Lukáš Mašek (2:1).