3:0
3:1
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TEXAS LONGHORNS 7:5
2. Nela Havlínová, 22. Laura Vytrhlíková, 31. Laura Vytrhlíková, 34. Aneta Weissová, 43. Natálie Janouchová, 45. Nela Havlínová, 51. Laura Vytrhlíková - 12. Natalie Vesecká, 13. Zuzana Purkrábková, 18. Zuzana Purkrábková, 20. Aneta Rozehnalová, 55. Petra Budská; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 24 - Štěpánka Neumanová 36; po třetinách: 1:4, 3:0, 3:1;
Komentář domácích Všetula Vadim (Trenér):
Do 10. minuty 1. třetiny jsme soupeře drtili, jenže vyrovnání nás totálně rozhodilo. Výkon nehodný play-off. Bouře v šatně a korekce nás dostali do tempa a to pomohlo. Díky za informace o taktice na zítra. To se nevidí. Soupeř nás u nich porazil 7:1, takže je na domácí půdě favorit.Zkusíme to ukončit....dnes je mi nějak smutno, asi ze všeho.
Komentář hostů Škvor Daniel (Trenér):
V playoff vždy rozhodují individuality. My musíme tyto individuality ještě více eliminovat a ještě více pracovat jako tým. Tak jsme dnes fungovaly jen v 1. a na konci 3. třetiny. Zítra takto budeme hrát celý zápas, pohlídáme si dvě klíčové hráčky soupeře a vrátíme sérii zpět do Litvínova. Díky všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
57:26
Tanocsová omylem poslal míček před bránu Pavlicové ale Švátorová jí míček ihned bere
56:51
Rumlová nadhazuje míček přes půlku na Vaníčkovou
56:16
Lupačová vybíhá sama na domácí bránu ale před sebou ma domáco obranu a tak vrácí míček zpět Budské
54:24
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská, asistoval #96 Natalie Vesecká (7:5).
50:34
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (7:4).
49:15
Lupačová zaklekává před střelou vytrhlíkové
46:52
Budská tlačí na manitnel Šalátovou za hostující bránou
44:09
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #33 Karolína Slavíková (6:4).
42:20
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #19 Natálie Janouchová, asistoval #11 Veronika Kundertová (5:4).
33:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová, asistoval #11 Veronika Kundertová (4:4).
32:47
Texas využil chyby litvínova a hned sprintuje ja jejich polovinu aby zakončili
30:32
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #41 Nela Havlínová (3:4).
21:52
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #86 Leona Tancošová (2:4).
19:58
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #16 Aneta Rozehnalová, asistoval #96 Natalie Vesecká (1:4).
17:27
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #79 Zuzana Purkrábková, asistoval #21 Anna Jílková (1:3).
15:52
Neumanová vyráží střelu Litvínova maskou
13:12
Texas se rozejl a během pár vteřin otačí hru
12:30
11:30
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká bez asistence (1:1).