0:0
4:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 5:1
18. Michaela Mlejnková, 44. Pavlína Bačová, 45. Michaela Mlejnková, 48. Michaela Mlejnková, 55. Linda Pudišová - 53. Anna - Marie Divišová; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 20 - Martina Franková 24; po třetinách: 1:0, 0:0, 4:1;
60:00
Kometáře nejlepších hráček a trenérů obou družstvev naleznete zde
60:00
Střely ve 3. části: 14:6
60:00
59:13
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #99 Paulína Hudáková.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:13
Vyloučen hráč #9 Karolína Mezerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
57:01
Holky z Bohemky se nevzdávají a bojují o míček na polovině domácích.
56:10
Timeout FbŠ Bohemians
55:24
Franková se nyní zdržuje v bráně a je obstřelována ze všech stran.
54:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová bez asistence (5:1).
54:33
Pudišová prázdnou bránu nemíjí!
52:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna - Marie Divišová bez asistence (4:1).
52:32
Bohužel někdy i to málo stačí. Divišová snižuje na 1:4
52:03
Domácí holky oslabení 5na6 skvělě brání a nedávají Bohemians moc prostoru pro střelu.
50:58
Hudáková K. už dvakrát poslala míček na prázdnou bránu hostí, ani jednou se však netrefila.
49:46
Bohemians to už nyní zkouší v šesti.
48:55
Hráčky obou týmů se bijí o míček na polovině hřiště..
47:31
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Malwina Zagórska (4:0).
47:31
Nyní ukázková situace "nedáš, dostaneš", Tomšová míček po střele chytá, parádní výhoz a gól na druhé straně.
46:03
Hudáková K. v nádherné šanci, zkusila si udělat kličku na bekhend, bohužel ji to tam nakonec nepadlo.
44:36
44:36
Mlejnková přesně zakončuje nad nohu Frankové a zvyšuje skóre.
43:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #14 Karolína Sigmundová (2:0).
43:22
Rozepře Štajnerové a Bačové u mantinelu končí lépe pro druhou jmenovanou, která vybojovala faul.
42:18
Hosté hrají v plném počtu.
41:55
Domácí ztratily cenné vteřiny přesilovky, když přišly o míček. Nyní už opět kombinují na útočné polovině.
40:59
Pudišová tahem poslala míček přímo na ruce Frankové, která vyráží.
40:18
Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
38:12
Bohemians drží míček ve svém obranném pásmu.
36:52
Strnadová vyslala míček úplně mimo bránu Tomšové.
34:57
Nához Mlejnkové na Zagórskou před bránu ji nevyšel podle představ a míčku se zmocňuje Praha.
33:47
Domácí hrají v plném počtu.
32:30
Zagórska opět vybojovala míček pro svůj tým a získává cenné vteřiny.
32:15
FBC na míčku.
31:47
Vyloučen hráč #12 Natálie Hurníková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:57
Chyba Pudišové dovoluje Bohemians jít do protiútoku, ze kterého nakonec vzešla střela. Tomšová připravená.
29:11
Dnešní utkání play-off sleduje v hale 95 diváků, děkujeme.
28:05
Bohemians uklidňuje hru na vlastní polovině.
26:58
Teď jsme byli svědky několika pokusů domácích, ani jeden však Frankovou neprolomil.
25:39
Ostrava se nyní nějaký čas zdržuje na útočné polovině, zatím bez větší šance na gól.
23:36
Hra se doslova přelévá ze strany na stranu.
22:10
Hudáková P. od pravého mantinelu nastřelila míček přímo do rukou Frankové.
21:57
Bačová to zkusila tahem, pokus byl nakonec zblokován.
20:52
Zagórska se dostala ke střele, nakonec se však střetly s Frankovou a pokus přišel vniveč.
18:02
Zápas je vyhrocený už od začátku, holky si nedávají nic zadarmo.
17:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #9 Veronika Rybičková (1:0).
17:06
Nebezpečnou střelu vytasila Mezerová, Tomšová vyráží.
15:43
Velký nátlak domácích stále nevede k vytouženému gólu.
14:08
Chalupová sice šikovně míček vybojovala, ale když běžela sama na Frankovou, tak ji to střelila přímo do hrudi.
13:25
Po chybě Gálové se Bohemka dostala ke střele, ta končí v bloku.
12:02
Báčová se ocitla v nádherné pozici na střelu přímo na středu před Frankovou, bohužel pro ni míček, který na ní letěl, promáchla.
10:59
10:44
Pudišová zkusila lehký nához na bránu, také bez úspěchu.
10:01
Hudáková hezky shodila míček na Mlejnkovou, ta bohužel nestihla vystřelit, a nakonec z této akce nic nebylo.
08:59
Vyloučen hráč #48 Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
07:58
Ostrava se sice dostane do útoku, ale střely jim na bránu moc neletí.
06:01
Hra je opravdu ve velkém tempu a hraje se nahoru dolů.
04:40
Chalupová šikovně získala míček, vystřelila, ale ani ta střela ani dorážka Bačové nedokázaly změnit skóre.
03:30
Pálková se dokázala uvolnit a řítila se na Tomšovou, míček však za její záda nedostala.
03:04
Franková vychytala další povedený pokus Ostravy.
02:01
Třetí ostravská lajna sama sebe dostala pod tlak zvytečnými chybami.
00:54
Hurníková vyslala dělovku od mantinelu, Franková vyráží rukou.
00:20
Dvořáková nahodila na Bočanovou, ta bekhendem skákavý míček netrefuje a končí v rohu.
00:01
Úvodní buly pro Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Lucie Hernandezová, Adéla Bočanová, Klára Minářová, Lucie Veselá
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Nikola Chalupová, Pavlína Bačová, Linda Pudišová, Karolína Sigmundová, Markéta Vrlíková