4:2
4:3
- : -

FBŠ Gorily Plzeň B - Florbal Sokolov B 12:6
1. Jiří Trnka, 2. Jakub Vandák, 9. Jiří Trnka, 15. Petr Körner, 20. Lukáš Dyk, 23. Jan Vadinský, 24. Lukáš Dyk, 26. Tomáš Janouškovec, 31. Jakub Vandák, 35. Matěj Zicho, 44. Jan Vadinský, 45. Matěj Zicho - 12. Jakub Liška, 17. Jakub Liška, 30. Jan Hlavsa, 32. Tomáš Durný, 34. Marek Novák, 40. Tomáš Krenkel; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Valeš ? - David Purchart ?; po třetinách: 4:1, 4:2, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 7:7
45:00
44:45
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #25 Matěj Zicho, asistoval #71 Jakub Vandák (12:6).
43:51
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #88 Jan Vadinský bez asistence (11:6).
39:31
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #19 Tomáš Krenkel, asistoval #42 Marek Novák (10:6).
34:59
Vyloučen hráč #12 Tomáš Durný družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za sekání.
34:25
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #25 Matěj Zicho, asistoval #5 Tomáš Janouškovec (10:5).
33:43
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #42 Marek Novák, asistoval #27 Jan Hlavsa (9:5).
31:20
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #12 Tomáš Durný, asistoval #27 Jan Hlavsa (9:4).
30:46
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #71 Jakub Vandák, asistoval #25 Matěj Zicho (9:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:3
30:00
29:46
Vyloučen hráč #5 Tomáš Janouškovec družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:09
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #27 Jan Hlavsa, asistoval #42 Marek Novák (8:3).
25:21
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #5 Tomáš Janouškovec, asistoval #71 Jakub Vandák (8:2).
23:02
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #99 Lukáš Dyk, asistoval #69 Jan Felkl (7:2).
22:45
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #88 Jan Vadinský, asistoval #61 Petr Körner (6:2).
19:20
16:06
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #23 Jakub Liška, asistoval #27 Jan Hlavsa (4:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:5
15:00
14:51
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner, asistoval #32 Jiří Trnka (4:1).
14:18
Vyloučen hráč #42 Marek Novák družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za sekání.
11:53
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #23 Jakub Liška, asistoval #66 Václav Slavík (3:1).
08:41
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #32 Jiří Trnka, asistoval #88 Jan Vadinský (3:0).
03:26
Vyloučen hráč #25 Matěj Zicho družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání.
01:32
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #71 Jakub Vandák bez asistence (2:0).
00:31
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #32 Jiří Trnka, asistoval #71 Jakub Vandák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Iha a Karel Hencl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Gorily Plzeň B: brankář: Jan Valeš; hráči v poli: Jan Vadinský, Václav Lauda, Jakub Vandák, Matěj Zicho, Petr Körner