1:1
- : -
FD Teplice

Kanonýři Kladno - FD Teplice 6:2
2. Martin Čermák, 9. Michal Dvořák, 13. Hynek Holakovský, 21. Matěj Půček, 27. Dominik Horák, 36. Jakub Kabourek - 4. Lukáš Miněk, 31. Ondřej Rejcha; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Hekl ? - Zdeněk Pošík ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 1:1;
45:00
44:52
Vyloučen hráč #4 Hynek Holakovský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
41:48
Vyloučen hráč #37 Michal Dvořák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
35:03
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Jakub Kabourek, asistoval #31 Matěj Půček (6:2).
34:24
Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
31:31
Vyloučen hráč #66 Ondřej Knapík družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
30:30
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Ondřej Rejcha, asistoval #73 Matyáš Drobný (5:2).
30:00
30:00
26:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #57 Martin Čermák (5:1).
20:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček bez asistence (4:1).
15:00
15:00
12:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #4 Hynek Holakovský, asistoval #66 Matyáš Růžička (3:1).
08:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #37 Michal Dvořák, asistoval #31 Matěj Půček (2:1).
08:33
Vyloučen hráč #94 Jan Veselý družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:04
Branku družstva FD Teplice vstřelil #95 Lukáš Miněk bez asistence (1:1).
01:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #57 Martin Čermák, asistoval #82 Dominik Horák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Zdeněk Pošík; hráči v poli: Stepan Pronin, Ondřej Duben, Ondřej Rejcha, Jan Veselý, Daniel Kocaj
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Michal Dvořák, Dominik Horák, Martin Čermák, Matěj Mach, Matěj Půček