5:1
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - SK K2 Prostějov 6:4
34. Adam Javořík, 41. Michal Baroň, 42. Michal Baroň, 52. Michal Baroň, 57. Libor Čmela, 59. Michal Baroň - 14. Stanislav Elsner, 24. Libor Čmela, 26. Jan Smička, 49. Michal Konečný; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Keberle; vyloučení: 2:4 + Pavel Bezouška OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 43 - Jan Weidinger 32; po třetinách: 0:1, 1:2, 5:1;
Komentář domácích Kořének Miroslav (Vedoucí):
Dnes jsme odehráli poslední zápas sezóny, první třetina byla opatrná z obou dvou stran. Ve druhé třetině jsme prakticky vůbec nehráli, nechali jsme soupeře aby nám odskočil. Po drobných úpravách v sestavě jsme zápas otočili za mohutné podpory zlínských diváků, za což jim děkujeme. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Vlček Marek (Trenér):
Průběh dnesního zápasu podtrhnul celou sezonu kdy jsme ztráceli utkání v závěrečných fázích zápasu. Naše nedisciplinovanost je věc druhá, nahromadila se frustrace z velmi slabého výkonu ze strany.
60:00
Střely ve 3. části: 13:19
60:00
58:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #77 Filip Horník (6:4).
57:59
Timeout SK K2 Prostějov
56:16
Vlastní branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela (5:4).
55:16
Vyloučen hráč #89 Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
55:16
Vyloučen hráč #9 Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
55:16
Vyloučen hráč #89 Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov - osobní trest.
51:34
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #28 Matěj Koňařík (4:4).
48:40
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #19 Michal Konečný, asistoval #17 Jakub Godla (3:4).
33:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #51 Adam Javořík, asistoval #74 Michal Baroň (1:3).
26:19
Vyloučen hráč #21 Michael Kořének družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
25:16
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #17 Jakub Godla (0:3).
23:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #26 Jan Smička (0:2).
22:26
Vyloučen hráč #17 Jakub Godla družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za opakované přestupky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:13
20:00
17:52
Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:01
Vyloučen hráč #53 Jakub Zdražil družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
13:19
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #18 Stanislav Elsner, asistoval #14 Michal Trnečka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Keberle.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Jakub Godla, Pavel Bezouška, Ondřej Schön, Jan Smička, Michal Konečný
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Martin Filka, Filip Horník, Michal Baroň, Michael Kořének, Adam Javořík