1:0
2:1
1:0

MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice 4:3p
39. Marie Jirková, 47. Barbora Pelcová, 60. Barbora Doležálková, 64. Marcela Urbanová - 5. Natálie Janečková, 19. Jitka Drápalová, 60. Natálie Janečková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Eva Klementová 25 - Alena Večeřová 12; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:1, 1:0;
70:00
Střely v prodloužení: 2:1
63:28
63:28
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #76 Marcela Urbanová, asistoval #6 Marie Jirková (4:3).
63:18
Kvapilová ze středu trefuje jen blok.
63:18
62:49
Dernerová ze strany přestřeluje branku.
61:51
Jirková nesmyslně dělá kličku před brankou a mohlo se ji to vymstít.
59:59
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #88 Andrea Dernerová (3:3).
59:47
Timeout K1 Florbal Židenice
59:39
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #33 Petra Beránková (3:2).
59:25
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
58:20
Kvapilová nádherně se vrátila a vybojovala míček.
57:01
Hraje se v obrovském tempu na obou polovinách hřiště.
54:17
Domácí rozvážně kombinují na své polovině.
53:08
Sledujeme krásné přenesení hry hráček Židenic.
52:27
Valehrachová ze strany míjí branku.
51:49
Jirková sama na středu přestřeluje branku.
51:08
Domácí ubránili oslabení a nadále bojují.
50:44
Vranová odvrací šajtlí míček do autu.
49:40
Je tu přesilovka hostí.
49:02
Vyloučen hráč #6 Marie Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
48:22
Vacardová při pokusu o kličku ztratila míček.
47:27
Jirková nedokázala ani nadvakrát zpracovat dlouhý pas, takže se k míčku dostaly hráčky Židenic.
46:49
Pelcová nádherně uklidila do prázdné přihrávku Kateřiny Kvapilové.
46:08
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (2:2).
44:46
Klmentová naščla dlouhým výhozem Kvapilovou, ta přiťukla Urbanové, která přestřeluje branku.
44:04
Jirková na Pelcovou, ta míjí branku.
42:51
Kapitánka hostí utíká domácí obraně po pravé straně a rozvíjí útočnou akci.
42:10
Pivoňková rozehrává na Vacardovou a začíná útok domácích.
40:41
Klementová zase zachytala raketu Drápalové.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
39:14
Klementová se po boku sklouzla a zabraňuje brance. Eva celkově chytá skvěle. Zatímco píšu, vyšvihla neskutečný zákrok hodný Kafky.
38:23
Je poznat, že jsme doma. Boleslavský kotel rozezněl halu po brance Jirkové.
38:00
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #44 Viktorie Vacardová (1:2).
36:56
Machačová si pomohla k zisku balonku bráněním ve hře a rozhodčí to viděl.
35:46
Vacardová sbírá balón a snaží se vyhodit. Výhoz se nepovedl a Jahodová K. sbírá vysoký balón.
34:18
Akademie chce dát góla. Je to patrné z nasazení holek, které za střídání nechávají na hřišti vše. To samé ale platí o holkách z Židenic.
33:54
MAchačová opět svou nohou zabraňuje střele.
32:50
Pelcová sbírá míček, ze zátahu střílí, ale Večeřová je připravená všude a vždy.
32:14
Nechtěný loket do obličeje židenické hráčky zastavuje hru.
31:25
Machačová zachraňuje osu hřiště a Beránková vyhazuje po ose.
30:45
Pelcová nám ukázala, že i vysoké míčky se dají trefit a vyslala se do útoku, Míček se ovšem dostal do brankoviště a Večeřová si pro něj došla.
29:42
Židenice útočí přes osu. A velice razantně.
28:49
Opět Vranová. Za jedno střídání zachránila čtyři možné brankové situace.
27:18
Vranová rozehrála a vyslala Jirkovou do akce. Ta bohužel ztrácí míček a situaci v obranném pásmu opět zachraňuje Vranová.
27:03
Skvělý blok Machačové. Rozehra Židenic.
26:10
Doležálková na Kvapilovou, ta vrací a míček se dostal na čepel Pivoňkové a ta vysílá střelu, která trefuje obranu.
23:34
Urbanová ve snaze dostat míček do brány, nechtěně sáhla čepelí po ruce Večeřové. Hned přestala hrát a omluvila se a rozhodčí nechal Židenice rozehrát od vlastní brány.
22:21
Beránková na ose nestihla míček od Kvapilové a Židenice zakládají protiútok.
21:39
Výskok není v tomto sportu povolen a bolka má standartku.
20:21
Dernerová ulicí na Nečasovou a ta trefuje holuby nad halou.
20:01
Druhá třetina nám začíná oslabením domácího týmu. Copak nám následující dvě minuty přinesou? Pojďme se na to společně podívat.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:14
20:00
19:59
Vyloučen hráč #6 Marie Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
19:20
Holky z Bolky neskutečným presem teď vytvořily dvě šance. Jednu pálí Večeřová a druhá končí mimo plochu.
18:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #46 Monika Jahodová (0:2).
17:44
Žapková hraje osobní obranu, Urbanová měla výhodu.
16:59
M. Jirková vyslala raketu, ale Večeřová byla připravena ji zneškodnit.
16:23
Židenice přiznávají dotek a akademie rozehrává z půlky.
15:31
Rozehrávka po výhodě od Akademie neměla oči, které by Žapková potřebovala, aby k ní míček došel.
15:00
Urbanová neskutečným sprintem utekla i míčku před sebou.
14:31
Položená hůl na zemi je problém překonat.
13:43
Doležáílková střílí po krásném obhození dvou hráček. Trefuje však jen obranu před sebou.
12:06
Při boleslavské rozehrávce se Urbanová schovává až u brány Večeřové, ale dlouhý pass nenachází nic jiného než prázdné místo na ploše, kde jako první je obrana židenic.
12:03
Vokálová skvělým backhandem nachází jen sít za mantinelem.
11:30
Rozhodčí díky své výšce a zkušenostem skvěle korigují hru.
10:30
Kiki Vranová sbírá narážečku , ale netrefuje nic než mantilen a míček je opět na traně útoku soupeře.
09:11
Klementová si našla skvělou pozici, chytila balónek do ruky a vyhazuje přes všechny pásma a ukliďnuje hru a Bolka hraje zase v pěti.
08:43
M. Jirková tlačí na soupeřku, ale ta se vysmýkla.
08:11
Žapková se vsunula do střely a získává míček na svou čepel.
07:26
Holky z Bolky i přes oslabení presují obranu Židenic.
07:10
Vyloučen hráč #97 Anežka Hradcová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:22
Kvapilová zkouší střílet, ale její raketa letí moc vysoko.
05:49
Machačová se postavila k mantinelu a přibíhající Vendule Kasal moc tvrdě a rozhodčí vrací hru.
05:09
Boleslav hraje s obránkyněmi. Hra se točí na všechny možné směry.
04:10
04:02
Klementová skáče po balónku a bere s sebou i dvě florbalky.
03:42
Bule po skvělém souboji u střídačky domácích.
03:00
Žapková na ose u brány Večeřové. Skákající míček netrefila.
02:26
Vacardová zdvojena na horním rohu a Židenci zakládají protiútok.
01:13
Vokálová dostává nahrávku na osu od Indrové, ale nezpracovala.
00:01
Zápas nám začal bravurně. Obě družstva dychtí po prvním gólu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Viktorie Fuchsová, Andrea Dernerová, Eva Nečasová, Martina Indrová, Natálie Janečková
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Alena Machačová, Kristýna Vranová, Barbora Doležálková, Petra Beránková, Kateřina Kvapilová