1:0
4:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  5:2
34. Klára Jasanová, 43. Pavla Lišková, 45. Berenika Vrzalová, 49. Eliška Vrzalová, 60. Pavla Lišková - 7. Nella Stašková, 8. Kristýna Minářová; rozhodčí: Martin Pavlík - Filip Dolejší; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 18 - Veronika Podlahová 23; po třetinách: 0:2, 1:0, 4:0;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Dnes to byl play-off zápas se vším všudy. Jsme rádi, že jsme utkání dokázali otočit a připsat si první bod v sérii.
Komentář hostů Vondruška Jan (Trenér):
Zprvu utkání jsme důsledně bránili a správně vyráželi na balonek. První třetina byla z naší výtečná, v druhé třetině náš tlak a snažení pokračovalo. Ve třetí třetině nás psychicky zlomily chyby a zápas lépe dopadl pro soupeře.
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
59:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #89 Stela Lukovská (5:2).
59:53
Lukovská našla chytře Liškovou a ta korunuje famózní obrat Spartagirls, Sparta vítězí v historicky prvním zápase playoff 5:2 a vede v sérii 1:0. Zítra je čeká odveta v Týně nad Vltavou a možnost proměnit mečbol.
59:29
Dračice v šesti a jdou do toho naplno, Sparta brání jako o život.
56:50
Spartagirls jsou v oslabení, ale brání se jako lvice, hala je odměňuje potleskem...
56:02
Vyloučen hráč #73 Eliška Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
53:57
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
53:57
Spartagirls ladí taktiku na poslední minuty...
53:16
Tempo se stupňuje, Dračice se nechtějí vzdát...
51:41
Další tvrdá střela E.Vrzalové...jde to nad branku...
50:03
E. Vrzalová v šanci, pěkná střela, ale vedle...
48:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #37 Berenika Vrzalová (4:2).
48:38
Sestry Vrzalovy opět v akci a Sparta vede 4:2.
46:48
Emoce se v hale vaří, skutečné playoff...
46:01
Domácí Lišková to dala hezky Navrátilové, ale není gól...
44:59
Dračice se po timeoutu vrhají do útoku.
44:19
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
44:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (3:2).
44:19
Je to pořádné drama...Berenika Vrzalová po náhravce od sestry Elišky  posílá Spartu do vedení, hala se otšásá..
42:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #36 Markéta Šťástková (2:2).
42:24
Lišková se trefuje k tyči, Sparta vyrovnává...
41:34
Spartagirls začaly hodně energicky.
40:12
Eliška Vrzalová to rozběhla a trefuje dělovkou tyčku...uff to je dnes smůla.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:7
40:00
39:59
Spartagirls předvedly ve 2. třetině zlepšený výkon a řadu pěkných akcí, ale stále mají jednogólové manko.
38:24
B.Vrzalová v nadějné pozici...neprošlo to...
37:37
Sparta má přesilovku a obléhá branku Dračic.....
36:39
Vyloučen hráč #33 Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:05
Sestry Vrzalovy se "zahřály" na provozní teplotu a je jich plné hřiště.
33:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Klára Jasanová, asistoval #23 Pavla Lišková (1:2).
33:05
Konečně je to tam, domácí Jasanová po přihrávce Liškové snižuje na 1:2....
30:47
Lukovská se včas vrátila a hasí další nebezpečnou šanci Dračic.
29:35
Obrovská šance Dračic, Pokorná v domácí brance vytáhla výborný zákrok.
29:00
I střela domácí  Zemanové neprošla..
27:59
Volný úder Sparty...závar a zase to není gól....
26:10
Sparta přesilovku nevyužila..
25:42
Dobrá střela domácí Kračunové k tyči skončila na gólmance...
24:31
Do přesilovky teď jde naopak  Sparta...
24:09
Vyloučen hráč #27 Johana Vejvodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
22:45
Domácí teď musí bránit, bohužel jdou do čtyř...
22:32
Vyloučen hráč #71 Anna Bogdanová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
21:10
Sparťanka Jasanová střílí.. míček jde to mimo branku.
19:59
Spartagirls zatím marně hledají klíč k brance Dračic, po 1.třetině hosté vedou 2:0....
17:20
Nadějnou střelu Šťástkové gólmanka hostí vyráží.
16:03
Pěkně sehraná kombinace Sparty, míček končí u gólmanky...
14:53
Domácí holky tlačí, ale gólový efekt zatím nepřichází...
13:16
Spartagilrls mají přesilovku a obsazují polovinu Týna...
13:15
Vyloučen hráč #33 Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
11:41
Závar před brankou Týna, hostům se podařilo odvrátit.
09:37
Domácí Lišková v dobré pozici míjí...škoda.
08:36
Další velká šance Dračic, Spartagirls jsou v útlumu....
07:10
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #33 Tereza Bočková (0:2).
07:10
Dračice to rozjely, z rychlého brejku dává Minářová druhý gól hostí...
06:33
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (0:1).
06:33
Domácí zaváhaly v rozehrávce a je tu první gól zápasu, Dračice vedou 1:0.
05:24
První zákrok domácí gólmanky Pokorné....
05:11
Třetí lajna Spartagirls předvádí pěknou kombinaci.
04:12
Atmosféra na obou střídačkách je slušně vyhecovaná......
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Tereza Bočková, Martina Kratochvílová, Nella Stašková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Michaela Hrubá, Dominika Kračunová, Lucie Zemanová, Karolína Chvátalová
00:00
Dobrý večer z X3M arény na pražském Barrandově, Den "D", den historicky prvního playoff pro Spartagirls nadešel..V prvním zápase 1.kola playoff 1. ligy žen domácí Sparta Praha UNYP přivítá tým Rudý Dračice Mladých Nadějí Týn nad Vltavou. "Generálku" měly obě družstva přesně před týdnem, když v posledním kole základní části Spartagirls zvítězily nad Týnem 6:3. Spartagirls jsou určitě překvapením soutěže, v základní části vybojovaly výborné 6. místo, Rudý Dračice  skončily na 15. místě. Vítejte u online přenosu, čekáme oboustranně bojovný a divácky atraktivní zápas.