1:1
1:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza Mukařov 4:1
12. Ondřej Macháček, 16. Matěj Mikšovský, 30. Daniel Kříž, 53. David Cejnar - 29. Robert Štipka; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 27 - Karel Mrkos 15; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:0;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Podobný zápas jako včera a stejné budou i ty další v této sérii. Boj o každý metr. Dnes jsme udělali méně chyb než soupeř a vyrovnali stav na 1:1. Odpočneme si a připravíme se na příští týden. Díky fanouškům za podporu!
Komentář hostů Jirka Martin (Trenér):
Včerejší obranu jsme nepřenesli do dnešního zápasu a to nás zejména v první třetině stálo zápas. Včera slabší útok a lepší obrana, dnes lepší útok a horší obrana. Chtěli jsme dvě výhry, máme jednu a v dalších zápasech to vše skloubíme a vím, že budeme opět týmem co zvítězí. Uvidíme se v pátek na dalším díle tohoto dramatu. Děkuji pořadatelům a divákům.
58:59
Vyloučen hráč #9 Tomáš Vaculík družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hra na zemi.
57:55
Hosté hrají v šesti
56:00
Skalický svými zákroky drží Náchod!
54:05
Donaj skvěle vybojoval míček a poslal Matěje Mikšovského do útoku, ten vystřelil, ale trefil pouze tyč
52:09
Fantastická souhra první náchodské lajny! Náchod se dostává do pohodlného tříbrankového vedení!
52:08
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
52:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #6 Jan Jirák (4:1).
51:25
Náchod kombinuje na vlastní polovině
49:30
Hra je velmi vyhrocená
47:35
Jirák nahrával Bachtíkovi před branku, ale ten bohužel nedokázal umístit svoji střelu
45:40
Donajovi hodně sedla nová pozice a teď zkušeně prokličkoval snad každého hráče Mukařova
43:45
Hosté rozehrávali volný úder z nebezpečného prostoru, následnou střelu bez problému chytil Skalický
35:36
Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
35:06
Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
33:55
Dnešní utkání sleduje 106 skvělých diváků! Děkujeme!
31:59
Velká škoda, že Svobodovi nesedla střela po křizné nahrávce Rázla, Náchod přesilovku nevyužil
30:00
Také Náchod si zahraje přesilovou hru
29:59
Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za zdržování hry.
29:40
Kříž posílá Náchod zpět do dvoubrankového vedení po krásné individuální akci!
29:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #96 Filip Čáp (3:1).
28:38
Náchodští už nedokázali ubránit třetí oslabení a hosté snižují na 2:1
28:37
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #51 Marek Chlumský (2:1).
26:54
Domácí budou hrát už třetí oslabení
26:53
Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
26:10
Náchod znovu ubránil početní nevýhodu a už hraje v pěti
24:11
Náchod bude hrát další oslabení
24:10
Vyloučen hráč #10 Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
23:10
Jirák vystihl nahrávku, ale následná střela mu nesedla
21:15
Fantastický zákrok Skalického udržel Náchodu dvoubrankové vedení!
15:57
Mikšovský vymetl pavučinu v šibenici a využil tím přesilovku! 2:0!
15:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #10 Ondřej Bachtík (2:0).
14:57
Náchod už je v plném počtu
14:48
Donaj fantasticky proběhl celé hřište a soupeři nezbylo nic jiného než faulovat
14:47
Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.