3:3
1:0
- : -

FBC Draci Říčany - Předvýběr.CZ Florbal MB White 5:4pn
17. Jakub Maxmilian Hošťálek, 18. Marek Svoboda, 21. Štěpán Schneider, 34. Štěpán Končický, N Marek Svoboda - 15. Aleš Chmelař, 19. Aleš Chmelař, 20. Jan Michalec, 27. Jiří Miler; rozhodčí: Richard Iltis - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kukol ? - Václav Járka ?; po třetinách: 0:1, 3:3, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White hráč #62 Aleš Chmelař , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White hráč #71 Jiří Miler , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #8 Filip Steinhaizl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White hráč #3 Matěj Miclík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #10 Štěpán Schneider a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:52
Timeout FBC Draci Říčany
38:03
Vyloučen hráč #19 Tobiáš Vaněk družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hra bez hokejky.
33:16
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #33 Marek Svoboda (4:4).
30:00
30:00
26:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #71 Jiří Miler, asistoval #3 Matěj Miclík (3:4).
20:45
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #33 Marek Svoboda (3:3).
19:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #71 Jiří Miler (2:3).
18:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #62 Aleš Chmelař bez asistence (2:2).
17:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda bez asistence (2:1).
16:15
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek, asistoval #10 Štěpán Schneider (1:1).
15:00
15:00
14:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #82 Vojtěch Šubrt (0:1).